Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hülyeséget csináltam vagy se?...

Hülyeséget csináltam vagy se? Nem bírok már várni!

Figyelt kérdés
Szóval.Hülyeséget csináltam anyám szerint mert (mert egy idióta vad barom vagyok!!) az arcomon levágtam az úgymond "arcszörzetemet" amely inkább pihe.Viszont már várom,hogy nőjön ezért vágtam le tudom, hogy egy 12 éves 179 centiméter és 96 kilós kamasznak felesleges de egyszerűen akarom.Köszi a válaszokat.

2015. jan. 3. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Korod szerint korai volt még nagyon .Testi termeted fejlettséged,miatt meg lehet le kellett már vágni.Ne lengesse a téli szél .
2015. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint az a pihe sem volt nagyon hosszú.Kábé akkora mint egy norm 12évesnek
2015. jan. 3. 19:53
 3/15 anonim ***** válasza:
visszanő...:D
2015. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kecske!!!<(-_-)>
2015. jan. 3. 20:00
 5/15 anonim ***** válasza:

A 96 kg nagyon sok még a magasságodhoz képest is,190-195 cm magas férfiaknak van ekkora súlya.


Jó magas vagy,de olyan 68-78 kg szokott ilyen magasaknál lenni.


Nem kellett volna leborotválni,bàr bajod nem lest tőle,csak ne hogy máshol is elkezdj borotválkozni.


Mindenhol ilyen fejlett vagy?

Nemileg is érett vagy màr,spermàd van?

2015. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Valamelyikőtök tudna valami,módszert a növekedésének gyorsításához azokon a válaszokon,kívül, hogy várj és akkor megnő?
2015. jan. 3. 20:19
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom.Csakhogy genetikailag vagyok ilyen.Sikerült egyszer lefogyno de visszajött.Igen spermám.A lábam derekam fenekem és egy kicsit a hátam szőrös meg a lábfejem/ujjam egy kicsit.
2015. jan. 3. 20:21
 8/15 anonim ***** válasza:

Az erre vonatkozó kutatások szerint az arcodon a szőr nem a borotválástól erősödik meg! Ez csak egy régen élő tévhit!

Az arcszőrzet/testszőrzet a hormonok hatására jelenik meg a serdülőkorban (lásd: tanner scale vagy tanner féle beosztás). A sűrűsége, erőssége pedig attól függ, hogy milyen géneket örököltél.

Ezt befolyásolni nem lehet. Tudom, hogy nem ezt akartad olvasni, de várnod kell. Ha pedig majd szükségesnek érzed, borotválkozz nyugodtan!

2015. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A szőrszàll csak vastagodni szokott több nem lesz a borotvàlástól.


Akkor úgy is fejlett vagy,ne siettesd!

2015. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha 12 éves vagy, és még nincsen szőrnövekedésed, és kissé el vagy hízva, (az adatok szerint kb 20kg felesleges zsír van rajtad) akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy elkezdesz sportolni és lefogysz.

A szőrnövekedés a tesztoszteron nevű férfi nemi hormontól indul el. Aki el van hízva, annak gyakran alacsonyabb a tesztoszteron szintje, így nem lesz elég férfias, szőrös.

Egyél egészséges kajákat, ne igyál szar cukros üdítőket és kezdjél el sportolni valamit.

Van akinek könnyebben megy a lefogyás genetikailag, de ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit leégetsz, MINDENKÉPPEN fogyni fogsz, genetikától függetlenül.

Az, hogyha borotválkozol, nem sokat számít.

2015. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!