Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valamit rosszul csinálok?...

Valamit rosszul csinálok? Kérlek csak értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
Alkalmanként rágyújtok ha nagyon mert megnyugtat,de a minap belemkotottek hogy miert nem tüdőzöm le. Én végig abban a hitben éltem,hogy de leszoktam. Aztán utána néztem hogy hogy is kellene,és megpróbáltam tényleg megszédültem tőle ahogy kell viazont alig jön vissza füst. Ez normális? Valamit elrontok. De kérlek tényleg ne kötekedjetek.

2016. okt. 20. 17:13
 1/8 A kérdező kommentje:
*magam alatt vagyok mert megnyugtat (kimaradt)
2016. okt. 20. 17:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik oka az, hogy valamennyi a tüdődben marad (ez természetes) a másik oka talán hogy nagyon kis slukkokkal szivod:D . Ha nem extra kicsikkel szivod akkor nem tudok tanácsot adni, bár igazábol nemtudom hogy mennyi füst jön hogyha nem tüdőződ le. Lehet hogy sokkal több.
2016. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ahhoz képest amikor nem tüdőzöm le felannyi. Akkor végülis oké.
2016. okt. 20. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy barátoddal cigizni, és nézd meg hogy ő mennyit fúj ki. De amugy tényleg nem sokkal többet mint télen mikor lehelsz :D
2016. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. okt. 20. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Szívesen:DD
2016. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt se tudja hogyan kell és már szívja
2016. okt. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez van, ha 14 évesen cigizel.


Igen, ha letüdőzöd, akkor jóval kevesebbet tudsz kifújni.

2016. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!