Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Undor a cigarettától?

Semmi, szinte por.. kérdése:

Undor a cigarettától?

Figyelt kérdés
3 hónapja dohányzom.. 4 napja volt egy súlyosabb vírusos hányás, hasmenésem, akkor nem kívántam se enni, se dohányozni.. Most már van étvágyam, a gyomrom is rendbejött, de rágyújtottam, és a cigaretta nem eset jól, sőt, egy kicsit rosszúl is lettem tőle.. Miért van ez? Visszatér a régi élvezet, csak még a betegség utóhatása dominál, vagy más áll a háttérben?

2016. okt. 26. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a szervezetednek elege lett belőle.
2016. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt a ragyogó alkalom, hogy abbahagyd. A "régi élvezet" ígyis-úgyis elmúlik néhány hónap alatt, marad a kellemetlen kötelesség, hogy rá kell gyújtani, különben rosszul vagy.
2016. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
8 éve dohányzom, és minden betegség után így érzek, de aztán sajnos elmúlik az undor. Tényleg ilyenkor kell megpróbálni leszokni. Főleg ha mégcsak 3 hónapja szívod. Ne várd meg, hogy nehezebb legyen
2016. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az undort le kell kűzdeni, tessék dohányozni.
2016. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!