Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigarettától...

Elektromos cigarettától nehezebb légzés?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap vásároltam elektromos cigarettát,és letüdőztem,mint azt kell.

Viszont úgy érzem hogy mintha a tüdőm nehezebb lenne,mellkasom "nehezebb" lett tőle...

Ez mindenkinél jelentkezik,vagy csupán számomra tapasztalt ez?

Asztmás vagyok kis korom óta,cigiztem,és azt mondták inkább elektromosat ha már szívok,és most kissé megijedtem...

18/F



2016. aug. 3. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, szinte biztos. Engem is megköhögtetett, olyan kis fuldoklósan. A tapasztaltabbak szerint ez csak kezdeti, hozzászoksz.
2016. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem esik jól ez a fajta.
2016. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Asztmás embereknek nem szabad szívni se cigit, se e-cigit.

Az e-cigi dobozokon fel is van tüntetve hogy kiknek miért nem szabad használni. (Terhes anyukáknak, szoptató anyukának, érrendszeri betegségekben szenvedőknek, tüdőbetegeknek stb...)

Már ha nem dohányboltban vetted, mert ott csak odaadják és elköszönnek.

De még mindig egészségesebb ez mint ha analóggal csinálnád..

2016. aug. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmi előfordul. Idővel el fog múlni.

Megpróbálhatod csökkenteni a nikotinszintet is, de nem valószínű, hogy attól elmúlna.

2016. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Moon Light válasza:

Nem nehezebb a légzés, csupán tisztul a tüdőd:). Eleinte nálam is hasonló problémák voltak, ámbár nem kerítettem neki nagy kunsztot, és idővel elmúlott. A dohányzás abbahagyása után, ha elektromost szívsz kb. 2 hétig kitolódhat ez az időszak, utánna kiürül a szervezetedből fokozatosab minden olyan méreg, amit a dohányzáa kreált. A tüdő teljes regenerálódása 7 év.


Közrejátszhat az is, hogy egyszerűen nem állt helyre még a tüdőkapacításod, és megkell szoknia a szervezetednek, hogy nem füstöt, hanem gőzt lélegzel be. Személy szerint, amikor dohányoztam ( fél éve hogy egy szálat se szívtam ) és előszőr jutott a kezembe készülék irtózatosan köhögtem is, de hamar kialakul a tolerancia. Csak átkell szokni. Ez ugyan az a szituáció, mint az első szál cigi. :). Sok sikert a leszokásban. Remélem segítettem.

2016. aug. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!