Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért lehet az, hogy nem...

Miért lehet az, hogy nem tudok beállni a fűtôl? Csak szédülök tôle.

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem csinálod komolyan, csak ímmel ámmal.
2016. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:
70%

Mert a túl magas fűben elakad a kocsi. Vegyél egy fűnyírót, vagy kaszáld le, azután majd be tudsz állni.


(Egyébként pedig mindenkire másképpen hat a fű. Van akinek nagyon kevés elég, van akinek több kell, és olyan is van, aki hamarabb lesz rosszul, minthogy elszállna. Ugyanaz, mint az alkoholnál. Van, akinek kellemes bódulatot, szivárványos repülést jelent az alkohol, és van, aki hamarabb lesz rosszul tőle. Mindkettőnek, fűnek is, alkoholnak is, egyénenként változik a hatása.)

2016. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Quatermain ***** válasza:
0%
Kérjük maradjon otthon, kollégáink hamarosan megérkeznek!
2016. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Marha szar eleted lehet,ha ez a legnagyobb gondod!!!
2016. okt. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Akkor ne csináld!

Komolyan nem értem az embereket,miért kell buta birka módjára követni a nyájat??Mert most az a menő,a haverok is csinálják..

És??

Neked ezek szerint nem hat úgy,nem áll meg a világ!Sőt csak jobb ember leszel,ha nem szoksz hozzá a fűhöz.

Ha meg haverok,buli..akkor igyál meg inkább pár üveg sört.

Nem vagyok prűd,próbáltam a fűt,volt,hogy nagyon jó kedvem lett,máskor szédültem,hányingerem volt.Abba hagytom,inkább iszok,ha buli van,az legalább tudom milyen hatással van rám.

És tudom hol a határ,nem lettem alkesz! :)

2016. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is választ kapj:


Lehet hogy a te szívási technikád nem volt megfelelő. Nagyon sokan csak ki szeretnék próbálni, de pl nem dohányoznak, azoknak eléggé megerőltető letüdőzni a dolgokat.


Amennyiben nem ez a baj, még mindig ott van az anyagminőség. Gondolom ezt nem kell részleteznem.


Ha a fű is jó, lent is tudod tartani, elméletileg már nem lenne gond, de sokaknál előfordult, hogy az első alkalmaknál nem tudott betépni. Ez is normális.


Ha csak szédülést érzel, akkor valószínűleg nem volt még sok dohányos tapasztalatod, és a nikotinos szédülést élted át.

2016. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!