Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdőnek milyen cigit ajánlaná...

Kezdőnek milyen cigit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Valami nagyon gyengére gondoltam először.Milyet tudnátok ajánlani?Nekem a fehér Sopianae meg a fehér multi tetszett meg.Ezeknek mennyi az ára azt esetleg letudnátok írni?Előre is köszi
2016. okt. 30. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A multi olyan 1040-1070 körül lehet.
2016. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fehér szofi kerek ezres. De ezek a fehér cigik semmit sem érnek...
2016. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én fekete dunhillel kezdtem, azóta is azt szívom, nagyon erős, imádom :) hamar hozzá lehet szokni.. mindenesetre, ha neked a fehérek jöttek be, a sophianae asszem 1000Ft
2016. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
73%
Ha teheted ne is kezd el!1.az egészséged!manapság már cigizni luxusnak számít (olyan drága)Saját tapasztalat:majd húsz évig dohányoztam,es immáron majd kilenc éve nem!Nagyon kemény időszak volt mikor vegre sikerült letennem. De a döntés joga a tiéd.😊
2016. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Bocsi, hogy ezt mondom, de ha most kezded akkor el se kezdd vagy gyorsan hagyd abba. ANyám és apám is cigizik/cigizett. Apám meghalt rákba, anyám meg úgy köhög hogy majdnem kiköpi a tüdejét.
2016. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Megkérdezhetem miért akarsz rászokni? Csak kíváncsiság, mert elképzelésem sincs, hogy miért akarhat valaki ilyet.
2016. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Barátnőm áttétes tüdőrákos. Több évig cigizett. Nehogy azt hidd, hogy te meg fogod úszni.
2016. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne gyújts.
2016. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!