Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki kóstolta már a trafikok...

Valaki kóstolta már a trafikokban kapható SilverCig márkajelzésű RY4-es likvidet? 12-es erősségben? Ha igen el tudnátok róla mondani véleményeteket?

Figyelt kérdés
Szert tettem egy e-cigarettára, és kellett volna bele likvid. Egyik haveromnak volt kevert (az ő állítása szerint volt benne red tobbaco, mentol, meg ugye az alap RY4) nikotin mentes RY4. Azt oda is adta nekem, ami nagyon ízlett. Majd 2x vettem utána likvidet eygszer egy epreset (a fent említett ízek, és a továbbiak is mind SilverCig márkájúak), egy almásat... és az epreset még tűrtem... de ez az almás kegyetlen rossz, ilyen büdösbogár íze van. És nem akarok mégegyszer belefutni ebbe a hibába.
2016. okt. 31. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár nem kóstoltam,de az RY4,az karamellás.
2016. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!