Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy jobb? Ha le tüdőzzük a...

Hogy jobb? Ha le tüdőzzük a cigi füstöt, vagy a szájba tartjuk?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 19:18
 1/5 anonim válasza:
71%
Idióta ha nem tüdőzöd le, nincs értelme rágyújtani..
2016. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nyeld le.
2016. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szivar fustot tartjak szajban, mivel az az izrol szol es az elmenyrol. Ezt a tapasztalt szivarosok elik at igazan. No meg nincs rajta szuro. Ha azt tudozgetnek emberek, elegge megugrana a nikotinmergezes szama.


A cigi mas teszta. Nem is olyan eros mint a szivar, ezert ha a szajban tartanak az emberek, nem lenne hatasa (a szivar a szajban is kifejti a hatasat, nem kell es nem szabad letudozni).


A cigit le kell tudozni, a szivart a szajban kell tarnani es elvezni az izet.


Amugy meg ne cigizzel. En is cigizgettem, de sikerult letennem halegnek eleg hamar. Mindig csak 1-2 szalat sizvtam el 1-2 alkalommal arra hivatkozva, hogy ugysem fogok raszokni, mivel nincs szuksegem tobbre. Aztan mindig 1-2 szalat szivtam, de egyre gyakrabban, majd 2-3 szalat, majd 10-et minden nap. Ekkor mar rajottem, hogy ebbol gond lesz, es hat sikerult egyik naprol a masikra megvalnom tole. El se kezdd, nincs ertelme es meg fizetsz is erte.

2016. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Egyiknek sincs sok értelme. Az egy dolog hogy az egészségedet tönkreteszed vele, de büdös leszel. Korábban jártam cigis lányokkal, beszéd de főleg csók közben érződött rajtuk a bűz. Hiába mostak fogat előtte a gyomrukból, a belükből a tüdejükből áradt fel az az áporodott bagóíz, az odakozmált káposztához hasonlított. Mindegyik bagósnál ezt tapasztaltam, azóta ha látom egy lánynál hogy cigizik már meg se szólítom.
2016. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ede1219 ***** válasza:
75%

Létüdőződ: tüdőrák;

szájban tartod: szájrák

2016. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!