Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a jobb elektromos cigi?

Melyik a jobb elektromos cigi?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

Előre is köszi!:)



2016. okt. 14. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyik szarabb, mint a másik. Tényleg hulladék az összes, már két éve is elavultnak számítottak. Ego AIO, 10 ezer forint.
2016. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Óh!:s

Köszi!

2016. okt. 15. 21:37
 3/14 A kérdező kommentje:

És miért nem jó egyik se?

:o

2016. okt. 15. 21:37
 4/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kis teljesítményű elem van bennük, ezért gyengék. Nem adnak kielégítő gőzt. De 10 rugóért már van jó: amit itt mindenkinek mindig ajánlunk, a Joyetech Ego AIO.


Nem dől össze a világ, ha ilyet veszel, én is hasonlóval szoktam le, de azért napi 2-3 cigi gyakran becsúszott mellé. Az újabb, ezeknél valamivel drágább eszközök viszont igazán jók, és azok tényleg tökéletesen le tudják szoktatni az embert, mert olyan kielégítőek, mint egy rendes cigaretta.

2016. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És talán túl erősen fogalmaztam először: nem hulladék, még mindig inkább ez, mint a cigi, de nem is jók. Ma már van megfizethető választék ezeknél sokkal jobb termékekből.
2016. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm!:)

Azt elfelejtettem írni hogy nem a leszokáshoz kellene nekem az elektromos cigi, hanem csak úgy kipróbáláshoz, ezért kérdeztem hogy melyik a jobb a 4 közül!:)

Az ilyen cigi kinézetű e-cigiket (pl: e-health) hanyagolnám!:D

Szóval, melyik a jobb a 4 e-cigi közül, kipróbálás szempontjából?:)

2016. okt. 16. 12:15
 7/14 anonim válasza:

Mi a tökért akarsz e-cigizni ha nem dohányzol?


Én amúgy aliexpressről rendelnék a helyedben vaporesso target pro-t.

2016. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azt ki mondta hogy nem dohányzom?:o

Egyébként cigiztem de nem jó..stb!

Ezért kell az e-cigi!:)

2016. okt. 16. 15:32
 9/14 A kérdező kommentje:
oké, megnézem azt az e-cigit!
2016. okt. 16. 15:33
 10/14 anonim válasza:

Írtad, hogy nem leszokáshoz kell, azért gondoltam, hogy nem dohányzol.


Én az indoorsmokers nevű youtube csatornán szoktam nézni a készülékeket, de azokat itthon nehéz megtalálni.


Végül egy vaporesso target minit vettem itthon jó drágán, de meg vagyok vele elégedve. Lehet vele egyből tüdőre slukkolni, illetve szájba is szívni.


Szerintem felejtsd el a pici lcsó vackokat, csak kidobott pénz. Miondenképp egy rendes modot érdemes venni, és nem kell nagy teljesítményűt. Én 15W-on használom az enyémet és szép nagy gőzöket tudok vele eregetni.


Ha közvetlen tüdőre slukkolsz akkor 6-os folyadékkal érdemes próbálkozni. Próbáltam erősebbel de köhögtetett nagyon. ecigifórumon is érdemes körülnézni. Elég sok infó van a neten ha körülnézel.

2016. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!