Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigik erősség szerint? E

Cigik erősség szerint? E

Figyelt kérdés

Erős-közepes-gyenge

Tudom, hogy pl a Malboronak is van több fajtája, meg a többi márka, Pall Mall, Cherterfield, Sophiane, Djarumok...stb. Már olvastam ezekkel kapcsolatban pár kérdést és válaszokat.

Légyszi segítsetek, nagyon fontos lenne. Bioszból kell a dohányzásról kiselőadást tartanom, és erre is ki szeretnék térni. Még lenne egy pár kérdésem: Első cigis élmény? Milyen íze van annak a ciginek, ami nincs ízesítve. Én eddig egyszer szívtam cseresznyés djarumot, és annak mégsem az a standard cigi íze van a szegfűszeg miatt.

Köszi a segítséget!



2016. nov. 4. 18:37
 1/1 anonim válasza:

a cigik erőssége 0,1-0,8mg skálán mérik ez Nikotin tartalmat jelent emellett a cigire rávan írva a szénnmonoxid és a kátrány tartalom is, ha bármi kérdésed van ird meg üzenetben szivesen vállaszolok ha tudok


Üdvözlettel egy dohányboltos ;)

2016. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!