Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet az oka? Van összefüggés?

Mi lehet az oka? Van összefüggés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete nem dohányzom. Napok óta nyugtalan és feszült vagyok. Nemrég kezdtem fogamzásgátlót szedni. Keménynek éreztem a hasam, nehezen tudtam "elvégezni a nagy dolgom". Jobban éreztem a szagokat és kicsit többet is ettem. Először megijedtem hogy terhes vagyok, félelem volt bennem majd még feszültebb lettem emiatt. Mai nap elszívtam munka után egy szál cigit, nyugodtabb vagyok, nem érzem azt a gyomorideget amit az elmúlt napokban.

Terhesség kizárva (gyógyszer mellett egyértelmű lenne) szóval lehet hogy ezek elvonási tünetek voltak? Napi 10-12 szál után egyik napról a masikra abbahagytam. Volt már így valaki leszokásnál hogy feszültnek érezte magát? Nehezebben is aludtam el, így 8 helyett csak 6 órákat aludtam ami az elmúlt napokban szintén megviselt és először a fáradtságot is terhességnek tituláltam. Tesztet még nem csináltam(de még mindig kizárnám) de mióta elszívtam azt az 1 szálat (2órája) sokkal nyugodtabb vagyok.

Mesélnétek milyen volt a leszokás első 1-3 hete?


2016. nov. 10. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek elvonasi tunetek, nem kell belemagyarazni tobbet. Ha figyeltel a bevetelre es nem hanytal, ment a hasad, akkor nem lehet gond. De ez le is van irva a betegtajekoztatoban, nem irnak oda hazugsagot, mert kemenyen perelhetnenek akkor a nok.
2016. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden nap percre pontosan bevettem :) igen szerintem is csak belemagyaraztam a fejembe.... tudom hogy benne van de kicsit összezavarodtam aztán ma amikor elszívtam azt az egy szálat mint ha kicseréltek volna és akkor esett le az a bizonyos "mi van ha elvonási tünet"
2016. nov. 10. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!