Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire lehet érezni csókolóz...

Mennyire lehet érezni csókolózásnál, ha valaki dohányzik?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel szeretnék csókozni (szó sincs arról, hogy párkapcsolatban szeretnék lenni vele), ő erősen dohányos, én viszont nem. Minden nap elhasznál fél doboz cigit, de egyébként, nagyon kedvelem őt, nekem ő a legjobb barátnőm.


Olyan figyelmes, hogy amikor találkozunk, sohasem dohányzik, de még előtte sem, mert tudja jól, utálom cigarettát és tényleg nagyra értékelem, ennyire megértő.


A lényeg az, hogy még nem csókolóztam lánnyal sohasem, de ő fölajánlotta nekem tegnap, hogy ha egyszer szeretném, csókolózhatunk. Szeretek lány lenni, boldog vagyok, nőnek születtem, illetve szexualitás terén, érdekel a női nem is, nem csak a srácok.


Kérdésem, mennyire érezném, ő dohányzik, ha esetleg csókolóznék vele? Nagyon kellemetlen érzés lenne számomra?


2016. nov. 15. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy azt írtad is, attól függ, hogy mikor gyújtott rá utoljára. Ha mondjuk reggel éred és még nem szívott el egyetlen egy cigit sem, akkor szerintem abszolút nem fog feltűnni, hogy egybként dohányzik.
2016. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon érezni. Dohànyossal ezért nem kezdtem soha. Hiàba előtte 1 òràval nem szívott, akkor is èrezni.
2016. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Protipp: az ízlelés voltaképpen szaglás folyadékban. Ezért van az, hogy általában a dolgok szaga hasonló az ízükhöz, szóval ha a csaj bűzlik a füsttől, akkor az íze is olyan lesz. Egyébként egy nem dohányosnak undorító élmény.


Másrészt óvaintelek attól, hogy olyannal csókolózz akivel nem akarsz párkapcsolatot, vagy legalább egy dugást, mert hiú ábrándokat ébreszthet a másikban, az pedig nem korrekt.

2016. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rágcsálj el előtte egy fokhagymát, nem fogsz érezni semmit :)
2016. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!