Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füves cigitől flash?

Füves cigitől flash?

Figyelt kérdés
Párszor szívtam már de az utolsó 2 alkalommal olyan érzésem volt hogy a szivem nagyon dobog és éget a mellkasom. Utánna olvastam de az egyik oldalon az van hogy olyankor csak beflashelem másikon meg hogy megnő a szívroham esélye. (16f, 105kg, magas vérnyomás, 80-as pulzus, a cigit úgy tekerjük hogy dohány is van benne)

#flash #fű #szívroham #mmarijuána #szívroham flash
2016. dec. 8. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel csak beképzeled, illetve az idegességtől/izgulástól is doboghat jobban a szíved, ha pedig azon izgulsz, hogy lesz e valami bajod, akkor ez már magát generálja :D de tényleg nem valószínű, hogy bajod lesz tőle, persze fene tudja, mindenkinek más a szervezete, de bizonyos emberek tipikusan ezen szoktak izgulni, nekem is volt ilyen ismerősöm, neki se lett semmi baja.
2016. dec. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallottál már olyat, hogy valaki túlérzékeny a THC ra? Valószínűleg ezek a nem kívánt mellékhatások nálad emiatt léptek fel. Az a cucc nem neked való, ennyi az egész.
2016. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott égni a melkasom, de én ezt nagyon élvezem. Szerintem tegyél be zenét, olyat amit imádsz, vagy egy vicces sorozatot, vagy egyel finom csokit, vagy finom üdít igyál, és el is felejted ezt az érzést, vagy elmúlik. A lényeg hogy azt csináld ami jól esik, és SOHA ne gondolj rosszra. Csak a jó, csak a pozitív. Elvégre ezért jo füvezni.
2016. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A THC felerősíti az érzékeidet. Ezért érezhetsz másnak dolgokat mint pl egy érintés ami lehet a ruhád is.
2016. dec. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!