Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Djarum Vanillia tapasztalatok?

Djarum Vanillia tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Még sosem cigiztem és ki szeretném próbálni.

A Djarum Vanillia szimpatikusnak tűnt, de megtudtam, hogy nagyon erős bár állítólag nem érződik rajta.

Azok válaszát várom akik már szívtak ilyen cigit.

"A cigi káros" és hasonló válaszokat nem kérek, elmúltam 18


2016. dec. 12. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg az árát.
2016. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy tényleg nem szédülsz tőle, mint a "rendes" cigitől.
2016. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Milyen ízesített cigit ajánlanál helyette?

Ha esetleg mégis a Djarumnál maradok előforduhat, hogy rosszul leszek tőle?

2016. dec. 12. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Rosszul nem leszel tőle, tényleg nem ütős, hiába erős. Annyira nem vagyok otthon az ízesített cigikben, de jobban jársz egy olcsóbbal, pl. Winston.
2016. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Cigitől amúgy is csak azok szédülnek, akiknek nincs hozzászokva a szervezetük, fajtától függetlenül.

Ha most próbálja először, ettől is szédülni fog.


Egyébként én szeretem a Djarum cigiket, de nagy marhaság 2000 forintos cigit vennie olyannak, aki még csak most próbálja ki. Kipróbálásnak bőven elég valami 900 forintos barátoktól elcsórt szar, úgy legalább talán még a kedved is elmegy tőle.

2016. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 12. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk valami trópusi gyümölcsös Chesterfield legyen 950 Ft-ért. A Djarum a vaskos áráért nem éri meg.
2016. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne.
2016. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szirintem ha tenyleg cska ki akarod próbálni akkor a djarum tokeletes. Enis amikor kipróbáltam Djarum cherryt vettem eloszor. Nagyon jo volt, szerintem a Djarumok közül a Cherry a legjobb, de te döntesz. Nagyon jo cigi es szerintem egyszer ki lehet bírni azt a 2000ftot.
2016. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!