Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ettől lehet bajom?

Ettől lehet bajom?

Figyelt kérdés

Tavaly októberbe próbáltam ki az első slukkomat. Aztán áprilistól ez picit több lett, havi 5-10szál.

Júniusban több buli, több estézés és lett olyan havi 3 doboz(dúrván)

Szeptember-November havi 2-4doboz max. Aztán november végétől úgy döntöttem hogy jobb nem ártani magamnak és leálltam. November 25ike óta 5szálat szívtam el. Úgy tervezem hogy mivel jön szilveszter vennék egy dobozzal mert ugye ott azért jól esne, de azután megint szünet. Ettől lehet valami komlyabb bajom? Ha leállásról van szó nem esik nehezemre azt mondani a hétköznapokba hogy nem kell, csak bulikba és oda már nem járok gyakran csak a szilveszter lesz amikor "kéne"

16l

Ne gyertek a mocskolással


2016. dec. 17. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Addig amíg keveset szívsz addig próbálj nagyobb szüneteket tartani, kísérleti jelleggel, hogy nem kívánod -e annyira.

De ettől szerintem nem lesz bajod :) 17f

2016. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ritkán gyújtasz kevésbé árt.
2016. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,elég hamar kaphatsz nagy valószínűséggel rákot ha ilyen ütemben folytatod a dohányzást.Plusz amúgy sem értem hogy 16 évesen hogyan szerezhetsz cigarettát amikor 18 év alatt nem is szabadna hogy eladják az országban.
2016. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy külföldön lakom:) és leszokásban vagyok:)
2016. dec. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!