Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb 5 doboz cigit szívtam el...

Kb 5 doboz cigit szívtam el életemben, de ennek már egy éve. Rájöttem, hogy értelmetlen szokás, soha többé nem fogok. Lesz bajom ettől?

Figyelt kérdés

Lesz bármi egészségkárosító gondom?

Most vagyok 17/F


2015. jún. 30. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A jó sok kátrány ott marad a tüdődben. Rengeteg hörgőcskéd elégett és soha többé nem kapod vissza. Több levegő vételre van szükséged, mint az 5 doboz előtt, hogy ugyanazt az oxigén mennyiséget a szervezetedbe juttathasd.
2015. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több, mint valószínű, hogy meghalsz.
2015. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertelmes valaszokat kernek. Ez igaz, elso? Most komoly ennyi bajom lehet ettol az ot doboztol? Tobbet nem fogok cigizni, de nem is szoktam ra, hisz egy eve volt.
2015. jún. 30. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 5 doboz azért nem a világ vége. De rengetegen tapasztalták, hogy sokkal nehezebb a sportok elvégzése miután rászoktak. Ismerősöm, talán néhány hónapja cigizett, mikor mondta, hogy érzi, fele annyira bírja a futást, lépcsőzésnél hamar kifullad, stb. És igen, nézhetsz akár videókat róla, egy cigi is jelentős mennyiségű kátrányt juttat a tüdődbe, és bár tenniszpálya méretű a tüdő kiterítve, azért a hörgőcskék száma véges. És a cigaretta égeti őket, letakarja a kátránnyal. Nem volnék meglepve, ha észlelhető volna a változás 5 dobozod után. Próbálj holnap futni egyet, érzel e ilyesmit.
2015. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értelmes kérdésre értelmes válasz...
2015. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit az utcán szívsz levegőt, több káros anyagot tartalmaz, mint 5 doboz cigi. Egyébként is felesleges 1 év után azon gondolkodnod, hogy lesz e bajod tőle. Kapsz még levegőt? Ha igen, akkor nem lett. Kész, ennyi. Többet nem cigizel, élj egészségesen, egyél sok gyümölcsöt, stb. De ha sokat stresszelsz felesleges dolgokon, akkor viszont lehetnek egészségügyi problémáid. Vagy mentálisak, mint a hipochondria.
2015. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!