Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik egészségtelenebb a...

Melyik egészségtelenebb a sima cigi vagy az elektromos cigi nikotinmentesen?

Figyelt kérdés
Gondolok az élettani vizygálatokra meg személyes tapasztalatokra. Nem leszokni akarok a hagyományosról mert nem vagyok nikotin függő és az ecigit nikoin mentes liquiddel használnám. Nem rendszeresen hanem csak ha buli van vagy ilyesmi mert a többi haverom a hagyományosat szívja és és nem vagyok oda érte mert büdös stb. Ritkán használnám Szóval miben jobb mind a hagyományos cigi meg miben nem. Tudom hogy káros de csak egy kérdés. Egyébként 16/f. És nem leszúrásokat szeretnék hallani.

2017. jan. 5. 17:43
 1/10 anonim válasza:
0%
Az elektromos ugyan olyan káros csak a mai világban az a jó ami elektromos
2017. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Teljesen ugyanannyira? Melyikől lehet hamarabb vmi bajom?
2017. jan. 5. 18:01
 3/10 Alain Delon ***** válasza:
Az e-gigiben eleve nem füst van, hanem gőz. Ismerősöktől hallottam, hogy különböző erejű folyadékok vannak az e-cigihez, aminek az erősségét számmal jelölik. Van, ami olyan erős, mint a cigi, de van "nullás" is. De az a rengeteg egyéb égéstermék nincs benne, mint az igazi cigiben.
2017. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Te csak vitatkozni szeretnél. Én az igazi cigi mellett vagyok. Mond meg, hogy mit szeretnél hallani, és én azt fogom neked írni. Úgyis gyengén állok pontok területén.
2017. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az angol Közegészségügyi Hivatal szerint 95%-al egészségesebb,mint a sima dohányzs.Ehhez képest a súlyos rákkeltő hatásokat "kiderítő" vizsgálatokat nem üzemszerű működés közben végezték pl túlhevítették,megégett a vatta vagy olcsó,ismeretlen eredetű,rossz minőségű folyadékot,liquidet raktak bele.A dohánylobbinak aprópénz ilyen vizsgálatokat lefolytatni,és az emberek 99,99%-a ugyse olvas bele,hogy milyen körülmények között vizsgálták,mert az a lényeg,hogy a végére mit írnak oda:ez is ugyanolyan káros.


A személyes tapasztalat.A tüdőm kitisztult,tudok mélyen lélegezni,nem fáradok ki olyan hamar,jobban érzem az ízeket és az illatokat,nem büdös a szám,a ruhám,a kezeim.Nem kell a minusz 10 fokba kimennem,lakásban is pöfékelhetek,elpárolog.Sőt valamelyiknek brutál jó illata van,nem dohányosok is dícsérik,mi ez a jó illat,milyet szívok épp? A fogaim elkezdtek kifehéredni,a sárgás lerakódás lényegében eltűnt.Nem kell öngyujtó,azt én rendszeresen elhagytam,nem találtam,elromlott.Nincs égés,tehát ki se gyulladhat semmi körülötted.Annyit szívsz amennyit akarsz,ha akarod 15-20 percig(ennyitől azért meg lehet unni) de néha 1-2 slukk is elég,mert csak az íz hiányzik.Egy ciginél meg ugye el kell szívnod,vagy pwdig pazarolsz.


Kezdőnek a 10ezer forinttól kezdődő Ego akksis készülékeket ajnlom,alább nem érdemes adni,mert gagyit kapsz,nincs jó íze,hamar merül stb.Ilyet több évig is használsz,szóval nem érdemes 3-4ezret spórolni rajta.

2017. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tehát sok előnye van. Segíthet leszokni, bár ez sem veszélytelen, bizonyos mértékben lehetnek káros hatásai, de sok előnye van a cigarettához képest. Szerintem simán megéri. Egy próbát biztosan.
2017. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri. Közel sem olyan káros mint az analóg.
2017. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ
2017. jan. 8. 10:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Én milyen tipust tudnátok ajánlani olyan max 10 000 forint környékén. Nev szerint
2017. jan. 8. 12:45
 10/10 anonim válasza:

[link]


Itt keresgélj!

2017. jan. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!