Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mostanában rosszul vagyok a...

Mostanában rosszul vagyok a cigifüsttől, mint passzív dohányos. Ez normális? TÖbbi lent

Figyelt kérdés
Szóval én magam sose cigiztem, de apám igen, 20 éve boldogít ezzel. SOkáig nem volt semmi bajom, zavart, de ennyi. Most, hogy fél évet távol voltam, teljesen cigimentes környezetben, majd újra egy házban lakunk, már más a helyzet. Ha megérzem a dohányfüstöt, az orromba szívva olyan érzésem támad, mintha mentolos rágózás közben vennék levegőt (szóval ez a mentolos jellegű, 'égető' érzés), elkezdek szédülni, émelyegni, rossz lesz a közérzetem, rosszul leszek, el kell mennem onnan. Ez normális? Ennek tényleg a dohányfüst az oka, vagy van valami más lehetséges gond? Elején azt hittem a kis légúti fertőzésem miatt volt az orromban az a fura érzés, de annak már egy hónapja vége
2017. jan. 6. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
A cigarettafüst irritálja az orrnyálkahártyát, a receptorokat. Ezek válthatnak ki ilyen tüneteket, kerülni kell az ilyen környezetet amennyire lehet.
2017. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!