Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen zacskós dohányt ajánlot...

Milyen zacskós dohányt ajánlotok, ami nem túl erős?

Figyelt kérdés
Lényegében ugyanazok vannak zacskósba is mint sima cigibe? Eddig sima cigit vettem, csak nagy ritkán volt hogy zacskós dohányt, a változatosság kedvéért és én töltöttem. Azért annyira nem ismerem mik a lehetőségek. Valami harmat gyenge erősségü dohány kellene. dobozos cigiből fehér Philip Morrist vettem, 0.1 Mg, Nekem jó ez. Hasonlót keresnék dohányból is, most amit vettem pár napja, sárga multi dohány. Az sem olyan rossz. Viszont kipróbálnék mást is. Ja és legyen jó aromája, kicsit minőségibb, az sem baj ha pár 100 ft-al drágább. Mit ajánlotok? Ti mit szivtok?
2017. jan. 13. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Kék RGD nagyon gyenge dohány.
2017. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a West dohányt 750 talán abból kéred e leggyöngébbet. Ami viszont fontos a szűrő. Ne sajnáld rá a pénzt. Érdemes ismert márkától venni pl Multifilter ha olcsóbbat veszel az állítólag sokkal jobban sárgítja a fogad körmöd. Meg lehet károsabb ki tudja. Mentolos hüvelyt nem ajánlom az nagyon káros.
2017. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!