Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért köhöghetek? Októberben...

Anonymus54 kérdése:

Miért köhöghetek? Októberben meg voltam fázva kaptam antibiotikumot el is múlt. Rá egy hétre elkezdtem köhögni ez a köhögés azóta is tart.

Figyelt kérdés

Szárazon köhögök, néha jón csak fel váladék akkor is csak sűrűbb mint a víz és átlátszó vagy néha néha halvány sárga. Reggel mindig többet köhögök nap közben inkább szakaszokban és este felé majdnem hogy semmit sem köhögök.5 éve cigizek 1 vagy másfél doboz egy nap.

Találkozott e már valaki ilyennel? Mit lehet tenni illetve mire utalhat ez a köhögés?

Esetleg még annyit tudok hozzáfűzni hogy reggel a hideg levegőt nagyon nehezen viselem hozzá kell szoknom hogy ne szedjem a levegőt rosszul. és most 2 napja hogy jobb oldalt a hónaljam vonalában néha fáj. Segítségeteket előre is köszönöm :)



2017. jan. 14. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Vissza estél vagy a tüdőddel lehet valami baj. Vizsgáltasd ki.
2017. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én csak azt remélem nem valami súlyosabb. És nem kell elhagynom a cigit
2017. jan. 14. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az lehet hogy a cigitől van. Majd lesz ez még sokkal erősebb. Én is benne voltam , tudom.

Majd megfulladtam reggelente, nappal meg este én se köhögtem.

Azt reméled hogy nem kell a cigit letenned? Miért ?

Ha igy folytatod, nem soká mindig jön majd fel azt a slejm.

2017. jan. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem is dohányzás én 1 és fél éve dohányzom és nekem megfázással indult kapart a torkom én hülye meg mégvrá is gyujtottam többször, ez volt egy hete azóta folyamatosan általában estefele jön rám de ha nem akarsz rolla le szokni akkor csak csökkentsd a napi cigit mondjuk napi egy 1 dobozra.
2017. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!