Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha kényelmetlen érzés ha...

Ha kényelmetlen érzés ha nincs nálam cigi, és bárhova induláskor nem gyújthatok rá, akkor már teljesen függő vagyok?

Figyelt kérdés

Egy ideje egyik barátom mindig adott napi 2 szálat,azóta már vettem 4 doboz saját cigit január 1 óta.


Akkor szoktam rágyújtani ha megyek valahova,pl buszmegállóba buszról iskolába vagy át barátnőmhöz teljesen mindegy,jól esik szívni és kellemesen érzem magam utána egy ideig.


Tegnap este mikor elfogyott az utolsó szálam is elhatároztam hogy nem veszek most pár hónapig többet,mert tényleg függőség lesz belőle,és már ma reggel kellemetlenül érzem magam hogy nincs nálam,és nagyon azon vagyok hogy lemegyek a dohányboltba..


Függő vagyok?


2017. jan. 15. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges de még nem annyi ideje hogy ne tudd letenni.
2017. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják h pangás. A tüdődnek hiányzik a füst és a nikotin. Nem rég óta cigizel. Rá se szoktál. Én egy éve cigizek de ha a barátnőm kezébe meglátnám bíztos leszidnám nemhogy adnék neki. Még van visszaút szerintem hanyagold.
2017. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kezdd el. Én is így voltam 1 éve kb, hogy adtott valaki 1-2 szálat aztán meg már egyre többet kívántam így elkezdtem magamnak venni... azóta meg már biztos elment vagy 100 doboz, vagy több. :(

16/F

2017. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!