Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen elektromos cigarettát...

Czifra Sándor kérdése:

Milyen elektromos cigarettát vegyek?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék amivel nagy gőzt lehet kifújni, de elsődleges célom a leszokás, nikotinmentest akarok. A kazáncserék hogy mennek? Tud valaki valami jó weboldalt vagy boltot Csongrád/Békés megyében?

2017. jan. 28. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Dohányboltba ne vegyél szerintem,mert nehezebb is találni és a választék is kisebb. Weboldalt rengeteget találsz,én pl innen szoktam rendelni cuccokat.: Eliquidtrafik.hu 2-3 nap alatt megjön a cuccod.


Nos a készülékkel kapcsolatban,relativ,hogy mi számit nagy füstnek. az olyan készülékek amivel tényleg hatalmas gőzt lehet kihozni,azok nagyon drágák. Szerintem kezdésnek egy Joyetech Ego aio,vagy aio box,esetleg egy aio pro tökéletes választék. Ezek is viszonylag nagy gőzt adnak,kellemes az izvisszaadásuk,és 10 ezer forintért már betudod szerezni. Mivel ez egy all in one készülék(egybe van az akksi,tank) igy a használata is pofon egyszerű. Egyedül a porlasztót kell cserélned kb 3-4 hetente,használattól függően,de ezeket is netről tudsz rendelni kb 800-900 ft/db. Érdemes egyszerre többet rendelned és akkor nincs rá gondod.


A liquiddel kapcsolatban én nem ajánlanám a nikotin mentest,mert ha dohányzol hiába lesz meg a pótcselekvés,hiányozni fog a nikotin és igy nem fog sokat érni,hamar a cigihez fogsz nyulni. Ha nem vagy erös dohányos akkor egy 6 vagy 12mg/ml es liquiddel teljesen jól elleszel,és ezt idővel szépen tudod csökkenteni ahogy érzed,a végén meg eléred a 0-t. Egyébként liquidet már nem tudsz netről rendelni,csak dohányboltban venni,de méregdrága mostmár. Érdemes rendelned alapfolyadékot és egy aromát hozzá,és magadnak bekeverni.(Lehet bonyolultan hangzik,de hidd el pofon egyszerű.)


A keverés annyiból áll,hogy az alaplébe beleöntöd az aromár 5-10% ban,magyarán pl 100ml alapléhez öntesz 5-10 milli aromát.(Általában rávan irva mekkora az ajánlott adagolás,de egyébként elrontani nem tudod)

Annyit fűznék még hozzá,hogy érdemes 2 féle aromát venned,és 2 féle izt keverned mert ha egyfélét szivsz akkor egy idő után elmulik az iz intenzitása,és már nem nagyon fogod érezni,ezért érdemes néha váltogatni.

2017. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja és természetesen ha összeöntötted az alaplevet és az aromát,akkor utána jól összerázod.(Bizonyos aromákat hagyni kell érlelni egy ideig,de ezt általában irják ott ahol rendeled,vagy rá is van irva,ha nincs akkor egyböl szivhatod.) Egyébként a keveréssel sokkal olcsobban kijössz,én pl 135 milli folyadékot kevertem ki 3400 ftból,ha 2 aromával kevered akkor az plusz kb 1400 ft,igy 4800.. De én átlagban napi 1-2 millit füstölök,szóval ha kiszámolod elég sokáig elég.


Az Ego Aiorol itt egy videó,érdemes végignézni: https://www.youtube.com/watch?v=qUHHqnB-5W0&t=1335s

2017. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) Hát amúgy én egy 4 éve szívok napi 10-12 szálat.
2017. jan. 28. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!