Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg lehet vadkendert...

Tényleg lehet vadkendert nemesíteni?

Figyelt kérdés

Nem akarom csinálni, nem is szívtam még, nem is akarok. Ismerősöm beszélt rólla, hogy talál a szántóföld mellett és hogy nemesítette, meg hogy nagyon ütős lett. Valami nő virágot megvágott, és kicserélte másikkal, elvileg ettől pumpálta a bugába a THC-t a másik, vagy milyen szavakat használt.

Annyira vagyok kiváncsi, hogy igazat mondott-e, vagy (már megint) hazudott?


2010. máj. 6. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kamukirály
2010. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, és haverod nem nemesítette. Hibridizálta, két külön dolog. Valójában pedig nemtom mire olyan nagy képe, ha egy vadkendert beporzol (ami kb ovodás szint) az inidiai alfajjal, gond nélkül utódot hoz, magasabb THC tartalommal.
2010. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18:16 - ehhez nem kell virágokat vagdalni, meg cserélni (gondolom beoltás akart lenni)
2010. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy kamunak hangzik, legalábbis a virágcsere meg a pumpálás... micsoda hülyeség.
2010. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

18:16-os: Nem indiaival csinálta, hanem két ugyanolyannal azt hiszem. De ha indiaival csinálta, akkor talán igazat is mondott, hogy nagyobb lett a szántóföld melletti kander THC tartalma, és az utódaié is?

2010. máj. 6. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:

A nemesítés hosszú folyamat... Meg kell várni, míg megnő a növény stb.

Amúgy, akik értenek hozzá és csinálják, azoknak nem ilyen nagy a szájuk, szóval szerintem is kamuzott.

2010. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem is így lehet vadkendert nemesíteni!

Előbb csak cirógatod, simogatod, kedves szavakat suttogsz a fülébe, ettől megszelidül.

Ekkor írsz a köztársasági elnöknek, hogy milyen civilizált

a kendered. Ő pedig lovaggá üti és nemesi kutyabőrt ajándékoz neki.

2010. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
19:41 ez LooL :D
2010. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez tuti kamu. Nem vagyok benne biztos de szerintem ha a vadkender magját elülteted majd így magról-magra ülteted magasabb THC tartalma lesz
2012. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!