Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Át szeretnék állni a cigi...

A l p a c a kérdése:

Át szeretnék állni a cigi töltésre. Viszont az ne igazán tudom hogy, mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval inkább tölteném a cigit mintsem hogy dobozt vegyek. Viszont azzal nem vagy tisztában hogy mi kell ehhez? Okés azt vágom hogy kelleni fog egy töltő, hüvely és dohány de abban tudnátok segíteni hogy pl mennyibe kerülnek ezek a dolgok?

Illetve afelől érfeklődnék még hogy van piros Marlboro 40 grammos dohány formátumban?



2017. jan. 29. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Változó, márkától függ és attól, hogy hol laksz, melyik városban, milyen a forgalom. Ugyanis, vannak példának okául a hüvelyek, amik szabadárasak egy-két kivétellel. Pl.: Budapesten 100 db-os Primus kék hüvelyt 150 ft-ért vettem, Pécsen ugyanezt 190 ft-ért kaptam meg.

Ki kell tapasztalni, hogy neked a sok közül mi az ami bejön, legyen szó dohányról vagy hüvelyről. Én Club hüvelyt használok, 200 db-os és 200 ft. A dohányom RGD vagy LD, 800-830 ft. A töltőm 9-10 éve megvan már, az akkori ára ma már nem helyt álló, de tudomásom szerint 1000-1200 körül van ma egy töltő.

Azt tudom, hogy Camel van 40 grammos kiszerelésben, de én tavaly fehér és piros Marbit is mikor vettem néha néha, 80 grammos kaptam csak.

2017. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*** grammosban
2017. jan. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Primus cigitöltő az egyik legjobb. Hüvelyek: primus multifilter szerintem nagyon jó, vagy a mentolos primus is finom.

Dohányok: Kerüld az olyan dohányokat, amellyek 30grammosak. Sok 40grammos dohány van: szofi dohányok, symhonia, west... semmivel sem jobb a Marlboro ezeknél a dohányoknál, csak 30grammos és így még drágább is, mert 30gramm valami 90-950ft a 40grammosok pedig 1000-1100ft.

Jó tanács: ha nem szívsz el egy nap 20-30 szál cigit, akkor ne nagyon vegyél ilyen 110grammos nagy kiszereléseket, mert amire azt elszívod az 1 hónap, és addigra az a dohány ami a legalján van, az kiszárad és nagyon szar ízű cigiket fogsz csinálni.

2017. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!