Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi nélkül jobb kisugárzás?

Cigi nélkül jobb kisugárzás?

Figyelt kérdés

Most tervezem hogy 7 év kemény dohányzás után leteszem ezt a sz**t..

Pár óra elteltével azt vettem észre hogy jobb lett a tartásom, magabiztosabbnak, nyitottabbnak, és jobb embernek érzem magam.

Lehetséges az, hogy a dohányzás keményen változtat az ember jellemén is?



2017. jan. 31. 12:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Na persze, az állandó nem túl diplomatikus, de meg nyugtató körömrágást, lábrángatózást, és asztalon való ujjal dobolást félre téve.
2017. jan. 31. 12:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak képzelődsz, ilyesmiben nem manipulál a cigi. Pláne pár óra eltelte után amikor kvázi ugyanabban az állapotban vagy :D
2017. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valszeg ezt magadnak generálod,hogy jobb embernek tartod magad attól,hogy már nem dohányzol. Legalábbis elméletben nem. Egyébként ha leszeretnél szokni ajánlom az ecigit. Segít a nikotin pótlásában,nem fogsz "kattogni" és ugyanúgy megszabadulsz attól,hogy büdös legyél,nem kell kimenned a -10 fokba mert bent is szivhatod(otthon),mert elpárolog,de amúgy is kellemes az illata,és az egészségi állapotod is javulni fogsz,mert ettől nem köhögsz/fulladsz.(Na persze ezt a javulást ne 1 nap után várd,hisz ha abbahagyod a dohányzást akkor se 1 nap után mulik el). Kezdetnek szerintem ez egy tökéletes lépés,ha nem tudsz úgy leszokni,hogy egyszerűen elhatározod h többet nem gyujtasz rá,és nem is teszed,akkor mindenképp ajánlatos.
2017. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves második, az ecigikben nem bízok, a gőzétől függetlenül kemény szinten növeli a tüdőembólia veszélyét.
2017. jan. 31. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt mire alapozod? Mert én semmiféle erre utaló tanulmányt nem találtam. Egyébként még mindig mérföldekkel jobb mint a dohányzás.
2017. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, sőt papíron rákot sem okozhat, de a nikotin tartalmú patronok ugyanúgy rossz hatással vannak a szívre, de ha épp ésszel belegondolsz akkora gőzmennyiséget ami fagyállót is tartalmaz, a tüdő nem bír el egykönnyen.

De a segítséget köszönöm, egyetértek veled hogy mérföldekkel jobb mint a cigi.

2017. jan. 31. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2017. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az vagy aminek érzed magad!!!


Anno, amikor is először dohányoztál, pont ennek a "úgy érzem"-nek köszönheted, hogy rászoktál. ("Én már nagy vagyok!", Én már dohányozhatok!" stb.)


"Soha ne becsüld alá a szerepek hatalmát!"

2017. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Én már vagy 3 éve nem szívom, és olyan vakító kisugárzásom lett hogy csak na!!!
2017. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!