Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy mondjam el?

Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
2 éve cigizek. Hogy mondjam el a szüleimnek?

2017. jan. 31. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én pl így adtam a tudtára anyámnak :

Barátnője kérdezte hogy rágyújthat-e a cigijéből anyám meg mondta hogy igen. Megkérdeztem tőle hogy én is? És azt mondta igen (azt hitte viccelek,úgyse teszem meg)

Nem figyelt aztán meggyújtottam már a felénél tartottam kérdezi "te meg mit csinálsz?"

és mondtam neki hogy te engedted meg :D

De már előtte is sejtette hogy kipróbáltam már mivel mikor megkértek hogy gyújtsak nekik egyet-egyet akkor mindkettőt letüdőztem majd kifújtam és nem köhögtem tőle.

Viszont ha elmondod neki számolj azzal hogy nem fog neki tetszeni,és majd megpróbálja megtiltani. Te viszont értesd meg vele hogy ha tiltja akkor annál rosszabb mert akkor titokban fogod csinálni..lehet kérsz pénzt reggelente,nem eszel semmit inkább cigire költöd.

Tudasd vele hogy a tiltás nem a legjobb mód. :)

2017. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Szerintem ne azt mondd neki hogy már x ideje cigizel hanem hogy ki szeretnéd próbálni és hogy neki erről mi a véleménye. amúgy hány éves vagy?

2017. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon laksz és anyád mossa a cuccaid már hidd el tudják. Ha meg nem minek kellene elmondanod? Mi közük hozzá?
2017. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az közük van hozzá hogy mégis csak az anyja. És gondolom a kérdező még fiatalkorú
2017. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy rágyújtasz de abbaszeretnéd hagyni.
2017. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond el és kész. A szülők nem azért idegesítőek, mert "köcsögök" hanem mert stresszes az életük.
2017. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
"Cigizek."
2017. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!