Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy honapban 1 max 2 szal karos?

Egy honapban 1 max 2 szal karos?

Figyelt kérdés
Tudom nem jó dolog es nem szabadna egeszsegtelen blblabla. Tudom. Aki ilyeneket ir koszonom nem kell. A barataimmal neha szivunk egy honapban egyszer. Azt szeretnem meg kerdeznihogy egy honapban 1 max 2 szal mennyire karos az egeszsegre?

#Dohanyzas-Cigaretta-Karos
2017. febr. 12. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
semennyire. sőt, többet segít mint árt.
2017. febr. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nagy bajod nem lesz tőle. Egy hónapban 1-2szál kb semmi. Károsabb a levegő amit szívsz nap mint nap. Csak ezzel az a baj, hogy egy idő után várni fogod a napokat amikor rágyújthatsz majd utána a havi 1-2, heti 1-2 lesz és a végén szépen lassan rászoksz.
2017. febr. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Károsabb mint a semmi viszont a rendszersnél kevésbé káros.
2017. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem káros. Nem lesz tőle bajod. De rá fogsz szokni. Szerinted más hogy kezdte? Én fél évig egy egész szál cigit nem bírtam elszívni. Havi egyszer cigiztem, akkor is max fél szál cigit. De ebből lett egy év alatt napi egy doboz. Mostmár csak 10szálat szívok naponta, van hogy kevesebbet, van hogy többet. De mindenki így kezdi.


Viszont a kérdésedre vissza térve, nem lesz bajod tőle. A levegő sokkal károsabb. 1-2szál az semmi egy hónapban.

2017. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:
100%
Városi levegőnél nem károsabb. Amit viszont el kell határoznod magadban és tartanod is kell magad hozzá, hogy ezt a mennyiséget megtartod és nem szoksz rá. Ez már csak akaraterő kérdése.
2017. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ameg csak havi 1-2 szal, addig semmi gond nincs. Csak altalabn itt kezdodnek a gondok, hogy a havi 1-2 szalbol heti 1 szal lesz utanna napi egy es vegul napi egy doboz.
2017. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1,5 éve próbáltam, 3 slukk.

Rá félévre egy haverom adott a sajátjából, elkezdtem bulizni járni, a haverom mindig nyomta, hogy "Jaj, csak 1 slukk" aztán már "Jaj, csak fél szál". Kiszakadtam a társaságból, de már amikor bulizni mentem és alkoholt fogyasztottam már kívántam, először csak 3-4 slukkot, aztán már félszálat, azután 1-2 szálat, már egy éjszaka alatt 3-5 szál is elmegy egy-egy buli alkalmával, de már ez kezd kiterjedni a hétköznapokra is, kimegyek haverokkal és "Kérsz? Elszívjuk félben?".

Szóval ilyen könnyen rá lehet kattanni bő egy év alatt.

De sajnos már van olyan, hogy egész nap azt érzem, hogy rá kell gyújtanom, de megpróbálom ezt kezelni, szóval próbálom kerülni a dohányzó embereket, nem veszek cigit sem, semmi.


Egyébként a hónapban egy-két szál tényleg nem káros, de el fogsz jutni oda, mint én.

2017. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!