Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha nem tüdőzöm le a cigarettaf...

Ha nem tüdőzöm le a cigarettafüstöt, hanem a szájüregemből rögtön kifújom, akkor kevésbé lesz káros hatása?

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért dohányzik? Az a füst is káros az emberre, amit mások fújnak ki... nyilván minimális mennyiségben.
2017. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira káros de nincs értelme.

Ha nem tüdőzöd le, akkor nem veszed fel a nikotint a szervezetednek.

2017. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Természetesen a tüdődre nem annyira káros. Viszont a fogaidra annál inkább. Amúgy nálunk régebb nagy divat volt, hogy mindenki cigizzen. Én utáltam ezért azt csináltam amit te leírtál és mindenki csodálkozott, hogy én milyen jól bírom. Szerencsére azóta is utálom a cigit és nem cigizek. Te se cigizz
2017. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha letüdőzöd akkor tönkre megy a tüdőd és neked kaput alulról szagolod az ibolyát (általában tapasztalatom szerint azért szoktak cigizni az emberek mert idegesek) tehát ha nem tüdőzöd le akkor nem jut nikotin a szervezetbe tehát nem leszel nyugodtam és nem lessz semmi érteleme csak elromlanak a fogaid sárgák lesznek és szintén megdöglessz mint mindenki más ha nem tüdőzöd le akkor annyi erőből a házatok kéményéből kijövő füstöt is belélegezheted mert ugyan annyira mész vele és INGYEN van!
2017. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhogyan káros.
2017. jan. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Akkor minek cigizel??

ugy károsabb is hamarabb kapaz szájrákot és hullik ki a fogad mintha letüdőznéd

2017. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, amikor én ezt csináltam régebben, a haverjaim rögtön észrevették (nem tudom miből), hogy nem tüdőzöm le, és azt mondták, hogy így sokkal nagyobb eséllyel szájrákot kaphatok. Ami annyiból igaz, hogy többet van a szádban a füst, de nem hiszem, hogy lényegesen nagyobb eséllyel kapnál szájrákot. Szerintem így pont hogy kevésbé káros, mert kevesebb káros anyag jut a tüdődbe. Amúgy azt még hozzáteszem, hogy azután ahányszor cigiztem, hiába tüdőztem le, valamiért senki sem hitte el, és mindenki azt mondogatta folyton, hogy tüdőzzem le. Sajna ez van, ezek szerint vagy tényleg jól csináltam, vagy nem, nem tudom, lehet béna vagyok és nem tudom letüdőzni a füstöt, de meguntam hogy egyfolytában bajuk azzal hogy így cigizek, úgyhogy azóta nem cigiztem. Folyton bajuk volt mindennel. Tüdőzzem le jobban, ne vegyem annyira a számba (nem is vettem annyira a számba, kb már majdnem kiesett a számból), még azzal is bajuk volt, ahogy tartottam a cigit. Hát kösz, de nekem ez nem kell, úgyhogy nem dohányzom, soha nem is fogok.
2017. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek csinálod ? nem leszel tőle menő!
2017. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

A tüdődre kevésbé káros.

Viszont ahogyan már írták előttem, szájrákot lehet kapni, sőt akár torokrákot is.

Ha mindenképp cigizni akarsz, inkább tüdőzd le szerintem.. a tüdőrák nem látszik, ellenben a száj/torokrákkal.

2017. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem látszik, még mindkettőbe bele lehet halni. Ronda dolog a rák, és az ember fel sem fogja a súlyát annak, ha az életével játszik. Talán csak akkor, amikor már haldoklik. Kérdező, nehogy rászokj!
2017. febr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!