Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Én csinálok valamit rosszul?...

Én csinálok valamit rosszul? Joyetech eGO AIO!

Figyelt kérdés
naponta kell szinte cserélnem az elektromos cigimbe a porlasztót miért? én csinálok valamit rosszul vagy ez ilyen vacak dolog? napi 1,5 tank liqidet sívok el de van hogy egy nap és kuka a porlasztó miért?

2017. febr. 19. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy miért kell cserélned.

A max jelzésnél kevesebbet tölts bele.

A porlasztó csere előtt a porlasztó közepébe a csőbe is csepegtess a folyadékból hogy már előre beszívja magát a vatta.

Olyan folyadékot használj ami nem tömíti el hamar a porlasztót. A csak gyümölcsösek jók. Amiben már van valamilyen desszert vagy dohány íz azok nagyon hamar tömítik el a porlasztót.

Gyümölcsössel nekem volt olyan porlasztó ami majdnem két hónapig bírta. A csokis csak pár nap vagy rossz esetben csak egy. A dohány íz is pár nap vagy egy hét és eldugítja a porlasztót.

A porlasztók között is lehetnek kis különbségek mert nem mindegyikben teljesen ugyanúgy tömít a vatta. Valamelyik folyósabb és valamelyik nem.

Ha állítható a W vagy a V akkor kis értékekkel kell felfelé menni amíg nem szörcsög. Ha később egy slukk egy kicsit száraznak tűnik akkor lejjebb kell venni az értékeket. Lehet játszani a levegőztetéssel is. Ha szörcsög akkor teljesen ki lehet nyitni a levegő nyílást de ha alig jön a folyadék és már érezni lehet hogy kicsit már száraz akkor minimumra kell venni a levegőztetést.

A már rossz ízt adó porlasztót meg lehet próbálni kitisztítani. Ehhez forró vízben lehetőleg desztilláltban kell kiáztatni és utána teljesen megszárítani.

2017. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az összes ego termék kukába való (nekem is volt sok).. Eleaf istic TC 40w, vagy ezt vedd meg: [link] Nekem ezeknél 2havonta kell porlasztó csere, ami kb.:1500ft Jobb teljesítmény, nem melegszik, és nem pocsékolja liquidet sem.
2017. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kibír egy porlasztó 2-3 hetet. A lényeg, hogy mielőtt használatba veszed, a porlasztó közepén lévő lyukba is cseppents 1-2 csepp folyadékot, a tankban ne lépd túl a max. jelzés csíkját. Összetekerés után pedig várj legalább 5-10 percet használatba vétel előtt. És mielőtt "élesbe" bekapcsolod az eszközt, 4-5x szívj bele kikapcsolt állapotban.
2017. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!