Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigi lenne nekem való?

Milyen e-cigi lenne nekem való?

Figyelt kérdés

Történet!


Sosem voltam egy masszív dohányos, 4-5 évig naponta 1-3 cigit szívtam el, ez leginkább 1-2 volt igazából, de volt mikor 4-7 is elment de ezek tényleg nagyon ritka alkalmak voltak. Eleinte sötétkék Bondot szívtam úgy 2 évig, majd váltottam piros Bondra. A 4-5 év alatt többször is kb minden évben kétszer volt egy 1-3 hónapos kihagyás. Most december/január nagyon eleje volt az utolsó mikor szívtam.


Na már most én sosem azért cigiztem, mert nikotin, persze éreztem hogy kell, de annyira nem volt nehéz sosem túl tenni magam az érzésen. Leginkább azért cigiztem, mert tetszett, mint látvány, mind dolog, illetve mert jó volt kimenni minden éjszaka este a sötétben elgondolkozni kicsit. Erre tökéletes volt a cigi. Igazából utáltam a szagát, az ízét, de egy jó "szokás" volt.


Szóval most egy ideje elvagyok, de láttam egy videót e-cigiről és nagyon megjött hozzá a kedvem. Na már most én nem akarok nikotinosat szívni. Mennyire kár ez nikotin mentes dohány nélkül. Mennyibe kerül havonta kb? Mit kell nézni rajtam, milyen paramétereket? Olvastam hogy valamelyiknél jobban kijön íz, valamelyik füst. Nekem talán füst fontosabb lenne. Aztán már régebben ismerőseimmel szívtam e-cigit, de mindig fájt a fejem utána meg álmos voltam. Ez amiatt volt hogy több nikotin volt vagy micsoda? Ciginél ilyen sosem volt. El fog ez múlni? Nem akarok valami csúcs szupert venni, de nem akarom azt sem hogy felrobbanjon a számba, vagy hogy hamar tönkre menjen.


Szóval jól jönne sok infó, tapasztalat, ajánlás.


2017. febr. 25. 16:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

[link]

Felújítható kazán rész

2017. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na király, köszi, csak annyi van, ahogy nézelődtem és először csak a drágákon akadt meg a szemem, de már látom, fajin. És ezek között mi a különbség ami. Mármint a szipka között.
2017. febr. 25. 21:12
 13/13 anonim ***** válasza:

Az hogy felújítható e :D amit linkeltem abban cserélgetős típus van, úgyhogy szerintem ne is azt vedd.

Nézz rá, hogy van e szettben olyan ami clr 1,8ml-es ego One, vagy Zazo One, én anno úgy vettem, de boltban, viszont most nem találtam így hirtelen.

2017. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!