Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » EGo Crystal V3 1100 mAh...

EGo Crystal V3 1100 mAh elektromos cigaretta készlet vélemények?

Figyelt kérdés
Első e-cigim lenne, nem a leszokás a cél. Jó a füstje, valamint az aksi meddig bírja ez érdekelne leginkébb

2017. febr. 25. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] pontosan erről lenne szó
2017. febr. 25. 21:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz de én ennyiért inkább egy Ego Aiot ajánlanék. Nagyobb az akksi,és több a gőze. És csak a porlasztót kell cserélni havonta,szóval pofon egyszerű a használata is. Nekem is ilyen van.
2017. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm:) Várok még mástól is véleményt :)
2017. febr. 28. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
De igenis rossz, az ilyen toll méretű ecigik borzasztóak, ezressel többért ott az aio ami már belépőszint, erre viszont 3-4000Ft is túlzás lenne.
2017. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi a baj vele?
2017. márc. 5. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:

A legnagyobb az ára, annyit ér amennyit írtam, de annyiért is rossz vétel.


Üvegszálas, ami ráadásul felülről lóg le, folyton döntögetned kell majd, gagyi ízeket és füstöt produkál, gagyi az akkuja (örülj ha 600mAh feletti lesz benne), nem szabályozható, eGo menetes tehát normális tank nem fog rámenni, de amúgy is gyenge lenne hozzá (azok 510 menetesek). A legtöbb ilyennek veszélyes a töltője, nem egyet nyitottam már fel amiből kihagyták a szabályzó IC-t, ami úgy tűzveszélyes lehet.


Tehát mint írtam, ennyiért a lehető legrosszabb vétel ilyet venni.

2017. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!