Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segítség kellene az e-cigi...

Segítség kellene az e-cigi használatában?

Figyelt kérdés

Két nap múlva veszem meg az e-cigimet, viszont utána nézve se tudom még nagyon, hogy hogyan kell ezt használni, össze rakni stb. Meg hogy mit kell hozzá rendszeresen venni. Köszönöm a válaszokat! Negatív kommenteket nem szeretnék.


Ezt veszem meg:

[link]



2017. febr. 8. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

A tankot (azt a részét amin nincs gomb) szét lehet csavarni. Az egyik fele maga a tank lesz, amibe bele tudod tölteni a folyadékot a középső cső és a külső fal közé. A másik az aljzat, amibe a porlasztót kell beletekerni (vagy akár már benne is lesz). Miután feltöltötted folyadékkal és beleraktad a porlasztót, összecsavarod őket, és az aljzatot rácsavarod akkumulátorra. Ezután békén hagyod pár percig, hogy a porlasztó vattája (vagy üvegszálai) megszívják magukat folyadékkal, utána pedig az akksin levő gombot lenyomva, és a szipkát megszívva használod.


A folyadék és a porlasztó a két fogyóeszköz, ezeket kell rendszeresen venni. A porlasztó 1-2 hétig bírja (ha nincs szerencséd, akkor lehet hogy csak pár napig), a folyadék napi pár milliliter mennyiségben fogy használattól függően.


Tudom, hogy nem kértél negatív kommenteket, de én nem venném meg ezt a készletet, ugyanis gagyi. Én is ilyet vettem először, pénzkidobás volt, nem szerettem. Tízezer forintért ennél lényegesen jobb e-cigit lehet venni (Ego AIO). De ezt már rád bízom.

2017. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!