Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Anyukák! Hogyan szoktatok le...

Anyukák! Hogyan szoktatok le a dohányzásról családtervezés előtt? Babát szeretnénk előtte mindenképp néhány hónappal leszeretnék szokni.

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Akaraterővel.
2017. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi...:D ezt èn is tudom. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, aki valóban átèlte ezt!
2017. márc. 21. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem szoktam le, sem előtte, sem utána. 3 gyereket szültem, mind a három makk egészséges.(22, 12, 10 évesek)
2017. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nikotin-t tartalmazó almákkal, nagyon szeretem az almákat, így telenyomtam nikotinnal, és megettem, soha többé nem kívántam a dohányt, mivel meggyűlöltem a nikotint és az almát is, olyan szörnyű íze volt. Hidd el beválik, egy életre nem akarsz többé cigizni.
2017. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hol szereztél be ilyen almát? Vagy hogy raktál bele nikotint? Így belegondolva is hányingerem van. 😣
2017. márc. 22. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem 0,1-es cigit, és ebből is fokozatosan csökkentettem a napi adagot. Amikor eljutottam oda, hogy már csak 5 szálat szívtam naponta, sokkal könnyebb volt teljesen leállni. Volt, hogy rágyújtottam, és pár slukk után eloltottam a cigit (a "mozdulat" megvolt). A csökkentés alatt munkába menet csak x db cigit vittem el, és beosztottam.

Szokták azt is javasolni, hogy amikor úgy érzed, rá szeretnél gyújtani, egyél egy rágót, igyál egy pohár vizet, vagy várj 10 percet, és foglald el magad, utána már kevésbé kívánod. Ezek is jó praktikák, van, akinél működnek.

2017. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. márc. 25. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!