Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért kicsit égett szagú az...

Miért kicsit égett szagú az Ego Aio Box ecigimből távozó gőz? Porlasztót tegnap cseréltem, és miután bele tettem a lötyit, vártam fél órát?

Figyelt kérdés

a torkom nem égeti és a füstjén is érzik egy kicsi égett szag. Kb fele alma fele égett íze van, a liquid nagyon jó minőségü, szóval nem azzal van a baj,Miután kicseréltem a porlasztót, vártam egy fél órát, használat előtt, és addig kb 4 ml lötyi ment el, de sosem vártam meg mig kiürül, hogy megégjen a porlasztó, mindig ujratöltöttem kb a felénél, és a maxig tettem...

a porlasztó neve: Eleaf Cubis 1ohm..



2017. márc. 25. 10:25
 1/2 Lipton. ***** válasza:

Probald meg úgy, hogy a vattára is csepegtetsz liquided, hogy át igya rendesen.

Utánna még hagy pár percig, hogy megszívja magát.

Amugy nem kap elég liquided, használj 1.5 ohmos Claptonos porlasztót, azzal nem lesznek ilyen gondok!

2017. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is egy ego aio boxom van.

A kérdesre a válasz:Nem elég ha 30percet hagyod álni.

Meg kell csepegtetni a porlasztó alján található két résen,de figyelj rá,hogy max 3-3cseppet csepegtess mind a két lyukba ☺

2017. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!