Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen likvideket ajánlotok...

Milyen likvideket ajánlotok trafikból?

Figyelt kérdés
Elméletileg nem soká megjön első e-cigim. Még nem akarok kevergetni, meg úgy semmivel szöszmötölni, úgyhogy majd lemegyek, veszek egy 10ml 0-ás nikotinos lötyit. Mit ajánlotok ami legtöbb boltban van, eleve ilyen téren nagy a választék, vagy csak 1-2 van? Igazából nekem íz és füst is fontos, de leginkább mindegy, de azért szeretném ha lenne íze annak amit szívok. Az ilyen nagyon alap dolgokra nem hajazok mint a alma, málna olvasgattam már neten hogy van kólás, meg eper,kiwi mix, szóval ez ilyen lehettel különlegesebb ízek jobban bejönnének, bár ötletem sincs milyen íze lesz úgy unlblokk, szóval várom ajánlásokat, meg ha tudtok árat is írjatok légyszíves
2017. márc. 29. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Csak csalódni fogsz bennük.

2017. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hallgass a felettem levőre.

Hulladék, én magamnak egy magyar e-liquid készítőtől rendelek már évek óta - megbízható, magas minőségű, jó ízű cucc. Néha persze ha kifogyok rá vagyok szorulva a trafikos liquid-ekre, jópárat kipróbáltam már, mind hulladék.

Amit talán el bírok szívogatni ilyenkor (dohány ízű) az a Mellow Dew-től a Lester és az USA Mix, esetleg kis mentollal keverve. Ha az édeskést szereted akkor a Brasil (én utálom). Többi márkától eddig szinte minden ment a kukába.

2017. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!