Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen elektromos cigit...

Milyen elektromos cigit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok és el vagyok veszve a bőség zavarában. Olyat szeretnék, ami nem szivárog, jól "füstöl", egyszerű karbantartani, jól bírja az akksija.


Folyadékból melyik fajta számít minőséginek?


Kb 20-25000 Ft-ot szeretnék rá költeni max. Eddig kb napi 4-5 szál cigit szívtam, de ha ecigit használnék többször "gyújtanék rá".


Köszi a válaszokat!



2017. jan. 31. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet! Alapesetben a dohányzásrol valo leszokást segitené, de igyekeztek olyanná faragni, hogy aki a dohányzásért nem akar pénzt kidobni az dobjon ki erre a s-arra. Inkább dohányozz ha mindenáron ilyesmivel akarod rongálni magad! (De tényleg.)
2017. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Válaszoló miért is dohányozzon inkább? Mert az dokkal károsabb?


Amúgy én az ego aiot ajánlanám,annak van többféle változata.. sima aio,aio box,aio d22,aio pro,aio pro c , lényegében mindegyik jó gőzt ad,jó árban is vannak,és a karbantartásuk pofon egyszerű. Én kb semmit nem csinálok az enyémmel,a porlasztot ugye havonta cserélni kell,olyankor kicsit kitörölgetem az atomizer baset is(az a része amit nem cserélsz) de ennyi.

2017. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy jóval olcsóbb mint a dohányzás,mellesleg ha szerinted szar akkor valószinüleg valami ócska készüléket próbáltál ami nyílván nem tetszett .. de ezért nem kell leszarozni az egészet
2017. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Használtan kapsz 20-22 K ért vtwo mini + cubis pro tankot, aksival.

2 hetente 800 Ft a porlasztó bele.

Dohányboltban kapható.


Ilyenem van, ha kérdésed van írj

2017. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!