Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez az e-cigi készlet ajándékba...

Ez az e-cigi készlet ajándékba jó lenne?

Figyelt kérdés

Testvéremnek szeretném szülinapjára venni.Most még sima cigit szív,áfonyás Bensont,napi 1 dobozzal.Imádja a rózsaszín dolgokat ezért gondoltam erre a kis készletre:


[link]


Ez megfelelne vajon?Jó minőségű?Kell még valami hozzá e-liquid-en kívül?E-liquid-ből az American Stars és a Flavourtech milyen minőségűek?


2017. márc. 30. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt ne, ez egy vacak, ráadásul az oldal is csapnivaló. Ezek valami amatőrök, az sem kizárt, hogy szürkeimport. Amúgy magyarországi székhelyű bolt nem árulhat a neten e-cigi cuccot, úgyhogy alighanem illegál...


Ha mindenképp rendelni akarsz, akkor inkább innen: [link]

Vagy innen: [link]

Vagy: [link]

Vagy: [link]

2017. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az ár után teszel egy nullát akkor már tudsz olyan szettet venni amivel le lehet szokni, a szín is megható.

Amit linkeltél azzal csak elveszed a kedvét az ecigiől.

2017. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Azért 30.000-et semmiképp nem költenék erre,szerintem azért alatta is lehet épkézláb dolgokat kapni.Pl. az első válaszoló 2. linkjében lévő jól néz ki,és az oldal sem tűnik olyan gagyinak mint amit én találtam.
2017. ápr. 1. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Te tudod,

Én csak a saját, és ismerőseim tapasztalatát írtam le.

Ezzel a szettel már 1 éve nem cigizek 2 ismerőssel együtt.

Evic vtc [link]


Steam Crave

[link]


Két akku ~ 6000 Ft

2017. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A második link rosz

[link]

2017. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyetértek a felettem szólókkal, OP az általad linkeltet ne. Ha olcsón akarod a kezdőt megúszni akkor legalább egy varivoltos (forgatható) combosabb EGO akksi és egy könnyen kezelhető fűtőszálas patron (én felső fűtőszálassal kezdtem, iClear 16). Ha bejön, innen lehet menni felfelé és ha nem félsz Kínából rendelni 15.000-ért már jó kis szettet lehet összehozni (mod, tank, 2 akkumulátor és töltő - igaz az akksit itthon vedd meg). Jó cuccok ezek, ha gondjukat viseled sokáig szolgál.

Az első EGO-m még mindig megvan, ezt szoktam kölcsönadni érdeklődő kollegáknak :) Volt aki innen ment tovább profibb cucc felé, volt aki ugyanolyat vett mert az is elég volt neki, volt aki megköszönte hogy nem kellett erre többet költenie és visszament analógozni.

2017. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!