Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fű és terhesség?

Fű és terhesség?

Figyelt kérdés
Üdv, az utóbbi időben (komoly válaszokat kérek és kérlek kerüljétek el a megkövezést) rossz társaságba kerültem és egy héten 3-4 alkalommal is elszívtam egy lánnyal füves cigit. A kérdésem az lenne, a terhességi tesztet mennyire befolyásolja a thc? Ugyan olyan megbízható a terhességi teszt? (Ellenörzés céljából szeretnék tesztet végezni.) köszi

2017. ápr. 1. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi tesztet nem befolyásolja a THC.
2017. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2017. ápr. 2. 04:06
 3/15 anonim válasza:
A tesztet nem befolyásolja, sőt a terhes nőkben is van Thc hiába nem szív
2017. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

Jó nagy tirpák vagy te is meg a csaj is... Már bocs h ne kövezzelek de ezt el kellett mondanom. Mi az oka?

Az hogy füveztetek ugy hogy terhes is lett a csaj...ha meg valami fogyatékossága lesz akkor lestek mint hal a szatyorban. Ezért nem szabad felelőtlennek lenni ha sziv valaki de a sima ciginél is ez helyzet. Imádkozz hogy ne legyen gyerek...

Amugy nem befolyásolja a tesztet de erre nagyon figyelni legközelebb!!

2017. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az előttem lévő kommentelőnek:

Elég zűrös életszakaszon vagyok túl, ugyanis meghalt az édesapám 3 évnyi rák küzdelemmel szemben. Nehezen viselem, mert nem lehettem ott. Muszáj volt valahogy lekapcsolnom az agyam, mert elöntenek az érzelmek és a düh egyaránt, mikor rá gondolok, és elég nehéz, mivel minden egyes nap rá gondolok. 1,5 éve párkapcsolatban élek és nyilván aktív szexuális életem van egy ilyen hosszú pr.kapcsolatban. Felvetődött, hogy nem megfelelő biztonságot nyújtott az óvszer, mikor véletlen lejött a páromról. Szerintem ezek mellett teljesen megérthető az adott szituációm, ha csak hülye 15 éves lennék aki elkanászodott, megérteném, hogy köveztek, sőt, el is várnám, direkt emeltem ki, hogy ne! :)

2017. ápr. 2. 18:47
 6/15 A kérdező kommentje:
Figyelek egyébként, elvégeztem a tesztet, igazából 2-t és szerencsére negatív lett, de minden esetre nőgyógyászhoz is elmegyek hétfőn. Köszönöm a válaszaitok! :) Egyébként már leálltam róla, igyekszem meditációra támaszkodni.
2017. ápr. 2. 18:52
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
A tesztedben semmilyen kárt nem tesz, csak az esetleges gyereked lesz teljesen hülye a kenderszívástól.
2017. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Istenem ezt honnan a rákból veszitek, hogy a gyerek fogyatékos lesz tőle? Ennek semmi alapja nincs, csak valami halovány sztereotípia. A fű amúgy sem egy túl durva cucc.
2017. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
A fűtől max. koraszülött lesz a gyerek,de fogyatékos biztos nem.
2017. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sas Tünde válasza:
2017. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!