Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen igazolvánnyal tudom...

Milyen igazolvánnyal tudom bizonyítani a dohányboltban hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Nincs több dohánybolt a környékünkön,és nem hiszi el a dohányboltos hogy nem vagyok terhes ezért nem szolgál ki. :(

2016. nov. 21. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tagadhatja meg a kiszolgálást.
2016. nov. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Mivan? Semmivel. A boltosnak mi köze hozzá? Tájékoztasd, hogy szabálytalan amit csinál. Terhesen egyébként sem tilos törvényileg dohányozni.
2016. nov. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Deák igazolvánnyal
2016. nov. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell, hogy szolgáljon.
2016. nov. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kellene a főnökével, mert ezért meg is fingathatnád...
2016. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Ilyen törvény nincs.
2016. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó , ez gondolom valami falusi, tanyasi dohbolt lehet, ahol a falu doktor elmeséli Bözsi néninek az eladónak a boltba, hogy Marikának magas a koleszterinje ezért ne szolgálja ki mikor zsírt vagy 2, 8 % -os tejet akar venni :D

Önkényeskedni nem lehet, korlátozni valakit a szabadságjogaiban, jelentsd a fogyasztóvédelménél.

2016. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*** De! tudod a leggusztustalanabb a sztoridban az, hogy egy sz*r senki eladó és a magánéletedben vájkál. Mit foglakozik ő azzal, hogy te hogyan éled az életedet egy vadidegen ember ? Tesem vájkálsz az ő privát szférájában, fel is jelenthetnéd akár és elrácigálhatnád a bíróságra.
2016. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!