Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gáz ha nem dohányzom? Többi lent

Gáz ha nem dohányzom? Többi lent

Figyelt kérdés

Az iskolámban a 7. stréberek,5.s pisisek,

6.osak és a háromnegyed 8 évfolyam dohányzik én is ide tartozik a 8. Évfolyamba de nem dohányzom,ezért ki vagyok közösítve, életemben egyszer próbáltam ki csak egy szívást de majdnem ott hánytam magam össze és nagyon rossz volt és nem megnyugtatott hanem felidegesített 2017ben gáz ha 14évesen nem dohányzom?



2017. ápr. 2. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nyugalom...:)ellenkezőleg

2017-ben már az a "ciki" ha dohányzol.

2017. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az iskolánkban nem úgy néz ki. :(
2017. ápr. 2. 11:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha 30 evesen tudorakosak lesznek, te meg nem, akkor majd te leszel a meno
2017. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez viszont nagyon igaz! :)
2017. ápr. 2. 11:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak később jönnek rá az emberek, hogy nem kellett volna menni a csordával.
2017. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Hozzászólásomat értelmezve...:)

Az ő viselkedésük a ciki...

Ahogyan javasoljuk NE menj a "csordával". Legyél TE az egyéniség és TE ne dohányozz.

Manapság már erős anyagi megfontolásból sem...:)

2017. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 19 voltam,amikor először próbáltam,úgy,hogy szüleim egészen kiskorom óta dohányoznak,ahogyan jó néhány osztálytársam is.(Végzős gimis voltam)

Én inkább azt éreztem cikinek,hogy kipróbáltam,amikor mindig hangoztattam,hogy nem fogom. Nem szoktam rá,de 2-3 havonta elszívok 1-2 szálat,aztán rájövök,hogy nem,most sem szeretem. Lenyugtatni engem se nyugtat,szóval, ha le akarok nyugodni,akkor inkább veszek pár mélylevegőt.

2017. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm,nem fogok dohányozni soha,inkább elköltöm annak a sok pénzét másra. :)

Értem most már amit írtál!

2017. ápr. 2. 12:08
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem az egész családom a húgom,anyám és rajtam kivul meg mind két pápám,mamám.

Én se akartam kipróbálni de olyan gyors volt..

2017. ápr. 2. 12:10
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Hova jársz iskolába ? Valami gettóba ? Értelmes embereknek cigizni gáz. Nem foglalkozz velük. Nem neked lesz egy lyuk a nyakadon gégerák miatt, nem neked lesz lecsapva legalább az egyik lábad érszűkület miatt, nem a te fogad sárgul el és nem a te szagod lesz ocsmány füstös. Rövid távon neked rosszabb, mert az agyhalottak csúfolnak, de hosszabb távon te jársz jobban. Szánalmas, hogy milyen világot élünk. Ciki nem cigizni és jól tanulni. Nem véletlenül tart ott az ország, ahol. Soha nem is lesz belőle semmi, ha ilyen generációk nevelkednek fel. Kedvem lenne bemenni abba az iskolába is és pofán vágni az összes nyomingert, ha már a szüleiknek nem megy.
2017. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!