Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha ki szeretném próbálni a...

Ha ki szeretném próbálni a füvet, az első alkalom milyen lesz úgy, hogy egyébként nem dohányzom? Rosszul lehetek tőle?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tenném.
2017. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Jobbik esetben.Meg is halhatsz tőle.

Ebbe nem gondoltál bele?

Szerintem nem maradnál le semmiről, ha nem próbálnád ki. Viszont ha kipróbálod esélyed van rá hogy az életről "lemaradsz".

Átgondolnám a helyedben

2017. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

Szerencséd lesz,ha túléled!


Ne próbáld ki!

2017. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A rosszullét kimerülhet annyiban hogy émelygést erőtlenséget tapasztalsz, ezért nyugodtan le is ülhetsz közben, van aki hányni is szokott az elsőnél, de hangsúlyozom a marihuánával nem lehet veszélybe kergetni magad, ellenben a biofűvel, azt hanyagolnám a helyedben, csak tiszta forrásból próbáld ki, hogy egy jó élmény maradjon és ne undor.


Egyébként jól ellazít.

2017. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, egy füves cigitől meghalni...ezzel akarsz rámijeszteni? :D Am nem kamaszos hülyeség miatt szeretném. Amúgy sem vagyok tini már egy jó ideje.
2017. jan. 7. 23:50
 6/12 A kérdező kommentje:

A másodiknak írtam.

Nem biózni akarok, normális füvetvszeretnék próbálni.

2017. jan. 7. 23:52
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Én is kipróbáltam, bele is haltam.
2017. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Én csak ránéztem valakire, aki talán füves cigit szívott, és ott rögtön összeestem. A mentőben még újra tudtak éleszteni, de később a kórházban meghaltam. Vigyázz, nehogy a kezedbe vedd az ördög művét, mert te is így járhatsz. :(
2017. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Ulj le, legyen nalas jo sok ivoviz, mert nagyon szomjas leszel. Beszelgessetek, nezzetek valamit. Ne legyen csend meg punnyadas, mert akkor becsavar es iszonyat szarul leszel
2017. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Van egy holland Youtube csatorna, asszem Droglab, ott a fü hatasait is bemutajak. Erdemes megnezni ha mar ezt a kerdest feltetted.


Kerdesedre valaszolva, igen rosszul lehetsz tőle. Szóval csak ésszel. A legrosszabb ami történhetsz, hogy elálmosodsz, elalszol vagy lassan elájulsz. Ha részeg vagy simán lehet, hogy olyan hánynod kell, ami után nem leszel jobban. Az nagyon szar, mert csak öklendezel egy idő után és nem jön semmi. Szóval jobb ha alkoholizálsz mellé. Max 1-2 sör. Ezért a legjobb, ha mikor első alkalmakkor kipróbálod van a közelben egy ágy/kanapé, lehetőleg ne szabadtéren ebben a hidegben legyél szarul. Ha elájulsz, vagy a haverod akkor hagyj neki 1-2 órát, addig lehetőleg ne piszkáld, utána jobban lesz.


Ha már mindenképpen ki akarod próbálni, lehetőleg legyen veled valaki vagy valakik, akik tapasztaltabbak már. Ne tegyetek bele sokat, én max 0.1-2g-ot szívnék elsőre maximum. Aztán később 1-2 óra múlva csináltok még egyet, ha nem ájultatok el :) Ha jointba szívjátok el dohánnyal, füstszűrő nélkül, akkor valószínűleg a dohánytól pár percre nagyon meg fogsz szédülni. Szóval lehetőleg legyen ülő lehetőség. Sok folyadék nem kell, de legyen kéznél, mint írtam lehetőleg ne alkohol, mert ki fog száradni a szád. Szívás után kb 2 órával nagyon megfogsz éhezni. Lehetőleg legyen normális kaja kéznél, mert különben hülyeségeket fogsz végtelenül összeenni. Ilyenkor rendelnek kétségbeesetten egy rakat pizzát. A legjobb ha előtte jól bekajálsz, akkor nem jön rád a kaja para.


Utána aznap ne akarjál semmi komolyat már csinálni. Főleg ne vezess autót, motort vagy biciklit mert a reakcióid nagyon lelassulnak. Max tömegközlekedés. Sportolást is elfelejtheted, mert erőtlen leszel. Tanulás / munka kizárt mámoros állapotban. Én max nap végén szoktam szívni, mint egy jutalom, amikor már minden dolgom elintézem. Ne ess a ló túloldalára. Ha egyedül vagyok Pc/Tv aztán alvás, társaságban kell valami aktivitás, mert bepunnyadnak a témák nagyon gyorsan, szóval társasjáték, közös filmnézés, mozi vagy otthon. Pl Honfoglaló.hu is jó poén. Vagy menjetek ki a csillagokat nézni nyáron stb.. A fü kicsit antiszociális cucc, ne akkor akarj fontos dolgokat megbeszélni. Hagy teret inkább az érzéseknek..


Nagyon nem leszel tőle másnapos, de másnap se leszel túl energetikus, szóval ha valahol tejesítened kell másnap, vizsga, fontos ügyfél, hosszú ut vezetéses, akkor előző este ne füvezz, főleg ne elsőre.


Legyél tekintettel arra, hogy bár a mai társadalom elnéző a fű fogyasztókkal szemben, a füstje sokakat zavar.. büdösebb mint a sima cigifüst. Hosszútávon tökreteszed a memóriádat, a légutadat. Lelki függőséget is okozhat a fü, A nikotin meg aztán kökemény fizikait is. Lehetőleg ne menekülésként használd, ha problémáid vannak, de ez minden ilyen káros élvezeti cikkre igaz mint az alkoholra is igaz. Semmiképp nem akarlak bátorítani, de gondold át kétszet. Az alkoholnál szerintem azért jobb, mert az sokkal inkább a kulturánk része, teljesen elfogadott családi/munkahelyi/egyetemi stb ünnepeken, hogy csak pár cseppet iszik az ember, és még menö és tőle az ember. Aztán meg lehet nézni az idős emberek nagyrésze hogy néz ki. A füvet ezért talán ritkábban fogyasztja az ember. Menö attól sem leszel. Keres inkább más társaságot ha emiatt akarod kiprobálni. Kezdj el különbözö sportokat, azzal is le tudod vezetni a napi feszkót.


Biztos ki lehet még egészíteni a listát, most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2017. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!