Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért aludt ki a cigi? Mit...

Miért aludt ki a cigi? Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap elhatároztam hogy kipróbálom a cigizést, mert sok barátom dohányzik és tudni szerettem volna hogy mi annyira jó benne. Meg is gyújtottam, beleszívtam egyet-kettőt rögtön egymás után aztán néhány másodpercig egymás után nem, mert pont írt valaki. Mikor újra beleszívtam volna, nem jött a füst és nemis parázslott a vége már az első pár szívás után se. Mit csináltam rosszul? Pls olyanok ne írjanak akik azt írnák hogy "ne cigizz" meg "fú de gáz vagy" mert az ilyen oltásoknak itt semmi értelme. Vagy válaszolj értelmesen vagy ne írj semmit, köszi:) 16/L
2017. ápr. 9. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Jonehany eve bevezettek az EU-ban egy torvenyt, mely szerint a cigarettak ki kell aludjanak maguktol rovid idon belul.
2017. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyulladt meg jól, vagyok sokáig nem szívtad, ennyi.

Nem lehet mit rosszul csinálni.

2017. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!