Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Életemben először cigiztem és...

Életemben először cigiztem és lehet valamit rosszul csináltam, lent leírom. Ebből lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Nem akarok én cigizni csak ki akartam próbálni, mert apa meg anya meg a bátyám meg a papám is cigiznek meg az osztálytársaim is mind kipróbálták már és én csak kíváncsi voltam milyen. És nagy nehezen töltöttem egy cigit szerintem egész jóra sikerült bár a végénél ott az a rész előtt amit a szádba veszel nem sok dohány volt. A szüleim most nincsenek itthon és kimentem elszívni, az első néhány szívásnál semmi bajom nem volt nem is köhögtem meg semmi, bár elég rossz, nem tudom mit szeretnek ezen az emberek. Aztán eszembe jutott hogy annyiszor mondták már meg filmekbe is láttam hogy csak a szádba szívod így és hogy le kell tüdőzni. Hát megpróbáltam, nagyon köhögtem utána de beleszívtam mégegyet utána már jobb volt. Nagyjából el is fogyott a cigi de még egy kicsi volt. Nem tudtam azt az egy szívást elszívjam-e, de beleszívtam és nagyon rossz volt. Nem tudom miért. A végét már nem lehet vagy mi? Nagyon nagyon köhögtem, sokkal jobban mint az azelőtti szívásnál mikor tüdőre szívtam és nagyon rossz érzés volt valami a torkomban és rögtön el is nyomtam a cigit, de tovább köhögtem nagyon mint aki mindjárt megfullad, olyan volt mint amikor vizet nyelsz és akkor olyan rossz meg az orromba is, az elkezdett miatta folyni is és kishíjján hánytam is és bementem gyorsan inni mert majdnem megfulladtam de utána se volt sokkal jobb. Most ittam sokat és még mindig elég rossz, fáj a torkom vagy a nyelőcsövem vagy nem tudom mim van ott, de fáj és még mindig köhögök de már nem annyira. de néha még mindig úgy min mikor vizet nyel az ember és olyan fura érzés. Ez mitől van? Lesz valami bajom? Rosszul csináltam valamit vagy ez normális? Másnak ha először szív cigit akkor sem szokott ilyen lenni max köhög. Esküszöm többet nem cigizek, ez nagyon rossz :(
2013. jún. 23. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

xDDDDDDD


Hány éves vagy?

2013. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy így jártál.

Én sajnos rá szoktam, úgyhogy irigyellek.

2013. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát egytől nem fogok rászokni az biztos, de én most komolyan kérdeztem.
2013. jún. 23. 17:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én bizony egy darabtól szoktam rá :(

(2-es vagyok)

2013. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem akkor az első slukkokat nem tüdőzted le hanem csak a szádba szívtad. Úgy persze hogy nem éreztél semmit mert nem jutott a tüdődbe. Ha első alkalomkor letüdőzöd akkor nagyon szar érzés. Köhögsz, elszédülsz, hányingered lehet és talán hánysz is. Töltött cigitől meg végképp, azok áĺtalában erősebbek mint a bolti cigik. Szóval normális amit éreztél. Amúgy sokan mondják hogy nem nem, ők nem szoknak rá aztán mégis. Ha te nem akarsz rászokni akkor tartsd távol magad tőle mert könnyű ám rászokni. Aztán akkor megtudod mit szeretnek rajta mikor már függő leszel:D
2013. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valójában még szerencsés is vagy, hogy ilyen rossz élményre sikeredett az első cigizés. Így talán kisebb az esélye hogy újra nekikezdesz. 'Természetesnek' mondható, hogy így reagált a szervezeted rá. Hagyd a francba az egészet.

Nekem is egy szállal indult,de bennem nem hagyott ilyen rossz élményt.. 8éve cigizek, nem tudom letenni...

2013. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elsőre töltöttet? :D

Nem vagy semmi, hallod :D

2013. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat, mostmár semmi bajom és attól nem kell félni hogy én megint cigizni fogok, elég volt belőle.

Amúgy hát a másikat észrevették volna ha hiányzik, a töltött meg nem mert legalább 200-300 üres ilyen izé van, nem számolják hogy mennyi fogy meg a dohányt se lehet tudni mert ilyen nagy dobozba van :D

2013. jún. 24. 19:47
 9/14 A kérdező kommentje:
De miért más a töltött mint a másik?
2013. jún. 24. 19:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Sokkal erősebb.
2013. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!