Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan érdemes e-cigit rendelni?

Honnan érdemes e-cigit rendelni?

Figyelt kérdés
Honnan rendeljek? hatalmas árkülömbségek vannak de például valahol ki van írva, hogy nincs hozzá akkumlátor. Néztem ezt fasttech oldalt itt kb 6 fele annyi egy e-cigi mint egy magyar boltban és magyar véleményeket olvasva nem is vágnak át. Légyszi írjatok boltokat ahonnan tudnék rendelni és még erről a fasttech oldalról is valami véleményt ha tudtok! Vagy csak menjek be egy dohányboltba és ott vegyek?

2017. ápr. 19. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Innét rendeltem, nagyon hamar megjött /2 hét/. Megbízható bolt, a vásárlók írhatnak véleményt, értékelhetik az árut és jó árban is van:

[link]

2017. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi 😙
2017. ápr. 19. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán kapsz aksit e-cigihez, ezen nem illik fennakadni. Nekem a gearbest-el nem volt sok szerencsém, volt hogy 5-6 hét volt mire megjött onnan valami. A vevői szolgálat meg kész horror. Én fasttech-ről meg 3fvape-ről szoktam rendelni és Hungary e-packet postával 2-3 hét egy csomag mire megjön (persze ez függ attól, hogy megrendelés napján van-e az adott termékből raktáron).


Fontos tudni, hogy ezeken az oldalakon vannak az eredeti termékekből klónok is, amik olcsóbbak de sok esetben silányabb minőségűek. Szerencsére feltüntetik a nevükben, hogy eredeti vagy sem. Az eredetiekhez authentic-et a klónokhoz meg styled-et írnak a nevükhöz.

2017. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Plusz a gearbest-en azért értékel mindenki tökéletesre mindent, mert a gb privát üzenetben kér meg erre mindenkit, hogy fényezzék a bolt hírnevét. Cserébe elkölthető pontokat ajándékoz.
2017. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Rèszemről is Gearbest a jobb.

Fasttech 2dolcsin is szarakodott velem, Gearbest 1max 2 levèlváltás ès visszaadja a 10$ is. Nem a jó èrtèkelèsre hajt, hanem a termèket vizsgálja.

Mindkèt helyről vásárolhatsz, de arra figyelj hogy 25$-t ne nagyon lèpje át az összeg, mert ha megfogják vámon áfát kell fizetni.

Gearbest-nèl van EU vagy UK raktár, kicsit drágább, de ami kèszleten van az 1 hèt alatt nálad van (most nincs sok minden sajnos)


Ha le akarsz szokni a dohányzásról, akkor lehet èrdemesebb egy normális dohányboltba bemenni vagy liquidhall-ról esetleg eliquidtrafik oldalról rendelni.Vagy nèmet oldalakon körülnèzni, sokszor van jó akció.

Fasttech, Gearbest 2-4 hetes szállítással kell számolni, ami napi 1 doboz cigi árával számolva jóval többre jön ki ha megvárod a pár hetes szállítást, mintha megveszed drágábbèrt itthon vagy EU-ból.


Akksi az egyszerűbb modokban, szettekben van, de a több funkciós, jobbakban nincs, azt külön kell venni. Azèrt jó ha cserèlhető az akksi, mert ha az tönkre megy nem kell kidobni az egèsz szerkezetet.

Arra figyelj, hogy jó akksit vegyèl: sony vtc5, vtc6 samsung 25r ès hasonló nagy áramütèst tudókat keress.

2017. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több terméket rendeltem már gearbest-ről, soha nem kaptam még privát üzenetet, amiben megkértek volna, hogy fényezzem a bolt hírnevét. Attól persze előfordulhat...
2017. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fasttech nagyon megbizható...én eddig mindent ami e cigi azt onnan rendeltem(kivéve e liquid,mert az állítólag nem jó)olyan 2-3 hét és megjön a rendeles...még soha nem volt velük gondom pedig már vagy 20x rendeltem
2017. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!