Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik elektromos cigaretta a...

Kenzoo88 kérdése:

Melyik elektromos cigaretta a legjobb? Hol érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Eléggé komoly dohányos vagyok (kb. 25-30 szál naponta, vagy több), és elektromos cigivel szeretném csökkenteni. Melyik a legjobb fajta? Nem igazán értek hozzá, olyanra lenne szükségem aminek jó az akkumulátora, és erős is.

2015. aug. 30. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
És lehetőleg 8 ezer forint alatt.
2015. aug. 30. 21:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem mindegy a márka. Az aksi teljesítménye a nem mindegy. Ha nagy dohányos vagy szerintem 1100 mha s kellene neked.
2015. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elnézést félre irtam mAh. De mindjárt küldök linket is csak szétnézek
2015. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na itt is a link. Rögtön az első oldalon.

A neve. Economy proton mini black.

[link]

2015. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. aug. 31. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:

A 8 ezer elé tegyél egy kettest, akkor beszélhetünk olyan szettről, ami neked megfelelne.

1100mAh-s egot naponta háromszor fogod töltőre dugni, közben míg töltődik meg szívhatod a fogad.

Minimum egy 30w-os iStick kellene neked, és egy 4,5-5ml-es patron, mondjuk egy micro gdc, vagy egy aspire nautilus.


[link]

[link]

[link]


Akksiból legalább kettő kell, vagy vegyél mellé valami olcsóbbat, kisebbet, lényeg hogy legyen tartalék.

Mindezeken túl kell még e-liquid is.


Mondjuk innen, egy 30ml-es 18mg/ml és egy 30ml-es 16 vagy 12-es.

2015. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!