Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pipa alap kérdések?

Pipa alap kérdések?

Figyelt kérdés

Lenne néhány kérdésem:

-Milyen fajta minőségi/ kevésbé minőségi dohányok vannak a piacon (márka?) és kb mennyibe kerül? Mekkora mennyiségű kiszerelésben kapható?

- Tárolás ügyileg mi a legjobb megoldás ha táskában akarom vinni és nincsen pipa tartom?

-a dohány bolton kívül hol kaphatok pipa tollakat( ott nem volt) ? És mennyibe kerülnek?

A válaszokat előre is koszonom



2017. ápr. 28. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Pipaboltra rákeresel,ott minden infót megtalálsz.Dohányokról is olvashatsz véleményt és pipa kiegészítőket is árulnak.
2017. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Klasszikus pipákról tudok nyilatkozni. Bár én már jóideje nem szívom.

Márkára nekem a Borkum Riff jött be. Nagyon kellemes füstje volt, a túl olcsó fajtákat nem erőltettem inkább. Amikor utoljára pipáztam kb. 1800Ft volt egy 50gr-os zacskó. Most talán 2000-2500 lehet. Azt nem tudom meddig elég, mindenkinek másképp ugye.

Én kis dobozkában tartottam, a felszereléssel együtt.

Pipa toll alatt a tisztító pálcikára gondolsz? Már nemigazán emlékszem az árára, de nem volt túl drága.

Dohánybolton kívül nem találkoztam. Érdemes keresned másik boltot, mert nem mindegyik tart ilyet.

Javaslom még, hogy használj pipa-füstszűrőt (nekem a dr. Pearl jött be). Ez megint egy nem olcsó tétel (30-50Ft darabja, és eldobós), de sokkal sokkal jobb ízű lesz a pipázás vele :)


Ja, ha tüdőzni akarod, akkor cigidohányt vegyél bele, mert a pipadohánytól hosszútávon fuldokolni fogsz (;))

2017. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom! Lehet fura kérdés de úgy tudtam úgy tudtam nem jo/nem szabad cigaretta dohányt szívni pipaban.

Pipatömködőt dohányboltban árulnak?

2017. ápr. 28. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt sem árulnak mindegyikben.A tisztító pár száz Ft.

Ha minőségi dohányt szeretnél akkor a McBarent és a Stanwellt ajánlom.

2017. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tesz jót a pipának sem úgy gondolom, de nem is kell örökké tartania. (Talán magasabb hőfokon izzik, mint a durvára vágott pipadohány). Emiatt kicsit megég a pipa anyaga, aztán vacak ízt ad...
2017. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!