Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha dohányboltban vásárolok...

Ha dohányboltban vásárolok e-cigit akkor ott milyen árak vannak?

Figyelt kérdés

A leggagyibbtól a legjobbig minden árkategóriát leírhatnátok.

És egy patron hozzá mennyibe kerül?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. máj. 4. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 1500 a legolcsóbb és 18000 a legdrágább. A liquid 600 ft/üveg, 10 mililiteres.
2017. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lipton. ***** válasza:
Dohányboltban semmiképpen ne vásárolj e-cigit!
2017. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért ne vegyek ott?:0
2017. máj. 4. 19:19
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyet pl lehet ott venni?

2017. máj. 4. 20:37
 5/9 Lipton. ***** válasza:

Lehet sajnos. 😂

Hogy lehet már egy ilyenért ennyi pénzt elkérni...

2017. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Te tudsz ajánlani egyet?

És dohányboltba miért nem jó venni?

Nem ért hozzá az eladó?

2017. máj. 4. 21:06
 7/9 Lipton. ***** válasza:

Igen, egyik az, hogy nem értenek hozzá, nem tudják, hogy mi való neked, rád sózzák a legdrágábbat, és mehetsz amerre látsz.

Másik dolog, hogy pofátlanul drágák, és még nem is biztos, hogy eredetit kapsz.

2017. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Trafikban iszonyat túl van árazva minden ami e-cigi. Legjobb ha külföldről rendelsz mindent hozzá. Olcsóbb sokkal, ráadásul minőséget veszel. Amit pl linkeltél 14000Ft, ebből már olyat tudsz venni ami ehez képes lefőzi neked a kávét 3 cukorral habbal.

Ha gondolod nézz fel fasttech.com ra, én onnan rendelek mindent, és még nem volt különösebb problémám semmivel.

De bármilyen rendelés előtt érdemes utánajárni a porlasztó típusoknak, hogy kb belődd mi az ami neked megfelelő mert egy rossz, neked nem szimpi készülék elveheti a kedved is akár. Ha esetleg kérdésed akad nyugottan szólj megpróbálok segíteni.

2017. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Trevor. ***** válasza:

1400Ft-ért, ingyen szállítással rendeltem kíváncsiságból Fasttechről egy e-cigit és hozzá 300Ft-ért 10ml liquidet. Ennek kb. fél éve, az e-cigi tökéletesen működik. Nem dohányzom, így nikotinmentes liquidet szívtam csak. Olcsó liquidről annyit, hogy nem sok íze van (almásat próbáltam).


Ha leszokáshoz kell, akkor ne ilyen olcsót vegyél. Ego aio, amit ajánlani szoktak kezdőknek és nem túl drága, bár nem nagyon értek ehhez.


Viszont sem a készüléket, sem a liquidet nem éri meg itthon venni (legalábbis trafikból semmiképp). Kínából érdemes rendelni, esetleg magyar/európai webshop, bár általában drágább úgy.

2017. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!