Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdésnek milyen Sopianae...

Kezdésnek milyen Sopianae cigit válasszak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 17:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%
Ha van mód rá kérdező inkább csak néha gyújts és ne mindennap és egy idő után próbáld meg abbahagyni.
2017. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%

Ha egy cseppnyi, csak egy icipici agyad van, amit nem a levegővétel használ ki, akkor hagyod a frászba az egészet.

Az első leírta, hogy miért baromság, és nincs egyetlen racionális oka a dohányzásnak.

Pótcselekvés, ami valami más, megoldatlan probléma generál.

Azt oldd meg.

2017. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 10 deka farhát ***** válasza:
81%
"Hülye vagy fiam, de sofőrnek még jó leszel!"
2017. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ennyi bajom legyen.
2017. máj. 14. 15:06
 15/25 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon meg fogod bánni. :(
2017. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Kangoo válasza:
67%

Kezd a legerősebbel, legyél kemény férfi. Pöcköld el a csikket lazán a háromnegyedénél, az a király. 10 év múlva, mikor érzed már a negatív hatásait, szenvedj mint a kutya amikor le akarsz szokni.

Mellesleg egész életedben sóvárogni fogsz a cigi után, tapasztalat.

2017. máj. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan aki nem betegszik meg cigitöl.Csak idő kérdése. Te meg direkt rákosnak készülsz.... sok sikert.
2017. máj. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Minden olyan véleményhez csatlakozom, amelyek a "Ne dohányozz" mellett foglal állást.

Ha érdekel, én már 12 évesen rendesen dohányos voltam. Napi 1 doboz Fecske - mert akkor az volt. 35 évesen tudtam végleg?! abbahagyni a dohányzást többszöri próbálkozás után.

Közben lett egy allergia-asztma kombinációm, az orvos második kérdése az volt,hogy dohányoztam-e? Azután szépen elkezdtek kihullani a fogaim, olyanok is, ami még tömve sem volt. A fogorvosom megkérdezte:Dohányzás, rövid ital volt-e? Közben lett egy kis vérnyomás, szívritmus, ... Nem írom le, hogy a kardiológus mit kérdezett. :) Onkológussal még nem volt dolgom, de nem is vagyok még olyan öreg...

Szóval (úgy, mint én) azért, hogy nagyobbnak látszódjál, beigazodj egy csoportba vagy imponálj valakinek, semmiképpen sem javaslom, hogy elindulj az utamon.


Ha mégis, akkor majd integetünk egymásnak az intenzíven. :)

2017. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 fuzy válasza:

Hello!

Egy egyszerű közmondást felidéznék: Az okos ember a más hibáján tanul, a buta a sajátjából sem. Döntsd el, hogy hová akarsz tartozni, és a szerint cselekedj. A dohányzás nem tesz felnőtté, csak büdössé és beteggé (sajnos saját tapasztalat-de már 22 éve hogy letettem a cigit, és még most is érzem az utóhatását), de ha te ezt az életet akarod megélni, akkor gyújts rá.Nyugaton drogosoknak tekintik a felső körök az egyszerű cigarettázókat, és ha egyszer rágyújtasz egy összejövetelen, akkor ugyan nem szólnak rád, de biztos lehetsz benne, hogy több összejövetelre nem fognak meghívni.Nem azért tekintenek drogosnak, mert el vagy ájulva valami keményebb szertől, hanem mert függőségben élsz egy növényi kivonattal szemben. Jó tanácsot kaptál itt jóakaratú emberektől többet is, de a végső döntést TE hozod meg.

Minden jót, és bűzmentes életet: István

2017. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Semmilyet, és nem azért, mert büdös. Tévhit, hogy a gyengébb nem károsít úgy, ugyanis ami xarokat leszívsz, az ugyanannyi, ha nem több a dohány rovására, ugyanis nem a nikotin káros, hanem a cigiben lévő káros anyagok,meg a füst, ami lerakódik. Soha nem fogsz úgy gyógyulni, ahogy kellene, s ha igazán beteg leszel, emiatt meg is halhatsz, mert nem hat rád úgy semmi, mint ha nem dohányzol.
2017. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!