Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 év alatt büntetendő-e a...

18 év alatt büntetendő-e a cigaretta birtoklása vagy fogyasztása?

Figyelt kérdés
Osztályban erről vitatkoztunk páran, hogy bevihet-e a rendőr, ha mondjuk utcán megmotoztat és cigit talál a zsebben vagy ha látja, hogy szívjuk?
2008. okt. 15. 17:05
1 2
 11/14 anonim válasza:
de szolnak a szuloknek a rendorok?! tolem csinaljanak ami akarnak kb. csak ne szolhanak a szuloknek... szoval szolniuk kell??
2012. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
80%

11-es látom kemény gyerek vagy ha cigizel legalább vállalnád fel!!! csicska 12 éves majom.

17 vagyok 14 éves korom óta cigizem anyáméknak az első nap elmondtam hogy cigiztem... apám úgy pofánbaszott hogy 2 napig nem volt sok kedvem hozzá... utána gyakorlatilag aztmondták cigizz ahol akarsz a mi házunkban nem fogsz ennyi volt az egész de megérte hogy nem stikában cigizek hanem nyíltan... (persze ez nem azt jelenti hogy támogatják)

2013. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nagymamám is középiskolás kora óta cigarettázik. 10 éve ki kellett venni a tüdejének egy részét...

Egyébként meg marhára idegesítő, mikor egy kamasz pont előttem dobja el a cigarettáját.

2019. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Emgem pont ma kapott rajta 2 rendor a cigizesen :D egyébként nem kapsz büntetést. Megneztek a cuccaim hogy nincs-e illegális dolog nalam, pl fű. Kertek egy szemelyit, es ennyi. Szuloknek sem szolnak.jah es Megkerdeztem hogy cigiert büntetnek-e a valasz ennyi volt,, nem buntetjuk, nem egeszseges, de nem a mi bajunk. A sima cigiert nem jar semmi"
2019. ápr. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!