Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigiszag kb hány perc, óra...

A cigiszag kb hány perc, óra alatt szellőzik ki a pólóból? Hogyan lehet gyengíteni a cigiszagot?

Figyelt kérdés
Szoval egy nap elszivok kb 3, 4 szálat. Ennek donto reszet akkor amikot a szuleim a kozelemben sincsenek. ( 1 ora az ut a sulitol haza) ugyhogy van idom. De otthon is rászoktam gyujtani,ilyenkor altalaban elmegyek setalni ez olyan 5-10 perc. Ha elkezdem szivni a cigit akkor utana mennyi ido amig kiszellozik? Illetve hogy lehet gyengíteni a cigiszagot pl h a kezem ne legyen olyan. Olvastam ha kesztyűvel fogom meg akkor nem érződik annyira. Eleg nehez lesz mivel senki sem dohányzik :// legyszi a ne dohányozzak ne gyujtsak ra hozzaszolasokat mellozzetek koszi:)

2017. jún. 25. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy nem lehet gyengíteni, mert a ruhanemű, és a bőr átveszi a nikotin szagát. Esetleg magad mosod ki minden nap a ruháidat.
2017. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Parfümözd be magad, valamilyen erősebb illatanyagúval? Talán az segít. De el kell szomorítsalak, ha valaki rágyújt azt egy nem dohányzó nagyon könnyen kiszúrja. Én csak ritkán gyújtok ugyan rá, de amikor találkozok egy ismerőssel (főleg zárt térben) aki azelőtt 5-10 perccel szívott el egy cigit odakint, azonnal megérzem. Neki pedig fel se tűnik.


Ha tippelnem kellene kb. 1 óra amíg kiszellőzik a ruhádból 1 max 2 szál ha szabadban szívtad. De leginkább a kezeden és a leheleteden érezni erősen.

2017. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamennyire mindenképp érződik.
2017. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es az hiheto ha azt mondom h az egyik osztalytarsam aki cigizik azzal szoktam hazajonni? :''))
2017. jún. 25. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ezt az ősrégi dumát melyik szülő veszi be? :). Amúgy az ruha anyagától, annak összetételétől is függ mennyire veszi be a szagokat, hogy szellőzik ki, hajad szerkezete sem mindegy. Amúgy lehet textilfrissítő sprayt kapni, van amelyik kiszedi a cigi füst szagát, csak akkor annak a szagát fogják érezni.
2017. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4es tudnál egy példát irni?
2017. jún. 26. 10:36
 7/8 albánkissebség válasza:
100%
Hááát,mivel én is a te cipődbe járok én aztmondom,hogy bő 30 perc elég,hogy ne érződjon annyira ha nem zárt térbe gyujtasz rá.
2017. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Egy dohányzó ismerősöm elég profi szag elkendőzésében. Pl füstöt gyorsan, vékony résen keresztül fújja ki, hogy ne telepedjen meg rajta. Széllel szembe nem megy cigivel. Kezére alkoholos fertőtlenítőt használ, fején sapka, cigi után rágó. Én rajta még soha nem éreztem cigiszagot, pedig nagyon érzékeny orrom van.
2017. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!